Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaslar Bu gump Editöre Bir çare bulabildiniz mi? eyer bulan varsa lütfen bizede söylesin eyer kullandıgı program felan varsa bize de öğretsin bizde yapalım böle olmuyor arkadaslar burası bir paylaşım sitesi bir şeyler paylaşmamız gerekmez mi? kullana bildiginiz programı tam anlamıyla bizede gösterin
Mecbur değiller.İsteeyen anlatır.
Earl : Mecbur değiller.İsteeyen anlatır.

Nasıl ya? Bizim bu siteye gelmemizdeki amaç bilmediklerimizi öğrenmek bildiklerimizide öğretmektir ya senin nedir eğer bu amaç peşinde değil sen sağ üst köşedeki [ X ] basabilirisn !!!
@earl adam lütfen demis ztn emr-i vaki yapmamıs ki :D

@bydark eyer degil eğer
Ne gibi bi çare arıyosun?
Yapman gereken çok basit.Senin client ın verdata.mul dosyasını görüyosa örneğin gumploc dosyasına gireceksin c:\\Program Files/EA Games/Ultima Online Mondain's Legacy/verdata.mul gibi tanıtacaksın o dosyayı notepadle açıp.Bu kadar basit?
Sonra 5500 a gelip arkaplan resmini load bitmep yapcaksın sonra yukarıdaki kutucuğa 5500 yazıp arkaplan fotona çift tıklayacaksın ve patch to VERDATA ya basacaksın...
Bu kadar .
Şii Ben bu gump editör programın daki gumploc.cfg yi kim yazmışsa var ya içindeki yanlış yazmış bende neden olmuyo die dusuyordum ki içindeki yanlışmış :D
Novice
0.1
yanlış yazmamış kendi uo klasörüne göre yapmıştır sendeki farklıdır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.