Osi-Europa sunucusuna başladım ama şöle kalabalık bi arkadaş çevresi olmayıncada oyunun pek dadı çıkmıo..
Lagdan, geri atmadan, abuk sabuk sistemlerden, server kapanmasından yada ne biliym server açıp durmaktan artık bıkmadınız mı?
Unutmayınki herşey orijinalinde güzeldir.. ne açtıınız sunucular nede oynadıınız sunucular onun çeyreği bile etmes..
Üyelik alımıyla ilgili felan aklınıza takılan yerler varsa elimden geldiince yardımcı olurum yeterki başlayın...
Toplanıp guild kurarız ne biliym topluca action yaparız güzel olur yani

nickim: Kaamos
msnim: [email protected]

Bu arada başlamak istemiyorsanız nedeninide söylerseniz sevinirim. belki başlamama nedeniniz; yanlış bilgilendirilmişsinizdir ondan kafanızda kötü bi imaj oluşmuştur vs... yani o yüzden nedenini yazarsanız sevinirim..

koskoca u-s den sadece 2-3 kişi gelirse çok üzülürüm, şöle bütün u-s ailesi olarak oynasak felan mı olur :)

Bu konu Evil-mc tarafından düzenlendi(2008-10-28 15:05, 15 yıl önce)
kredi kartı yok beni unutun..
aaaaaaaaa sensiz olmazki ama yaaa pf :(
hiç bi yolu yok mu ya? internet cafeden al ne biliym babandan iste..
yok bizde card finans var , internet kafeci 7 ytl felan fazla istiyor !!! ya ben sana aylık ptt ile para yollasam sen adıma yatırsan kendi kartından olur mu :D
sanki para basıyoz burda :D cafeye gitcek parayı zor buluyoz :)
bu card finans , bonus card gibi kartların üstünde VISA yada MasterCard yazıyor onlar geçerli sayılır mı o zaman ?
RunUO oldugu için gelmek istemiyorum
bi sorun var şuanda ultima registration sitesinden edit acct yada cerate acct a girilmiyor sizde de girilmiyor mu ?
Vay deniz buldun mu kredi kartı?
Bende kart var işte ama kredi kartı değil,
Yakında gelir benim kredi kartı umuyorum,
Sadece umuyorum :)
xantier boş iş bunlar.her gün osiye kayıt olsammı diyorsun:p sen uodan hiç sıkılmıycaksın sanırım.

uoya başlamak istemiyorum çünkü bağımlısı yapıyor beni.vede ayda 15-20 ytl vermek istemiyorum boşu boşuna.
Ben ama ayda 25ytl veriyorum WoW'a?Onun özel bi yanı mı var?Boş mu? Bence çok fark eder...
OSI'de bizim gibi art niyetli bug abuse seven appreanticleri öldürmeye yeminli arkadaşları bul,
Sana WoW'da sana acc alıcam hemde bikaç ay kadar bedava oynucan...
Spawnsas : xantier boş iş bunlar.her gün osiye kayıt olsammı diyorsun:p sen uodan hiç sıkılmıycaksın sanırım.

uoya başlamak istemiyorum çünkü bağımlısı yapıyor beni.vede ayda 15-20 ytl vermek istemiyorum boşu boşuna.

Girin Beleş İtalyan Serverlarına 500 player Kasın Pöfür Pöfür 8) 7ytl kimine göre cok kimine gore az eğer kredi kartı işi olmasaydı Şimdiye OSI deydim Run uo çok severim ben Staff lığınıda bilirim :)
Xantier : bi sorun var şuanda ultima registration sitesinden edit acct yada cerate acct a girilmiyor sizde de girilmiyor mu ?

ea warhammer online die bi oyun çıkarıomuş ondan ea'dan acc alımı şuanlık kapalıymış..
yok tamam giriliyor artık , edit acct den girdim direkt createyi bilmiyorum billing optionsdayım.

expiration date nedir ya :D

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-09-14 08:32, 15 yıl önce)
expiration date ; kartın süresinin bitim tarihi,
üzerinde yazar kartın kocaman ay/yıl olarak

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.