Ortalıkta şöyle bir önyargı var : Hamachili server olur mu olursa o kesin app serverıdır deniyor.Unutmayınızki hamachi çok güzel ve kullanışlı bir
program.Birde her hamachi üzerinden oyuncu alan server app serverı olacak diye birşey yok.
bence hamachili serverin garantisi olmaz.. app server denemez daha dorusu server görülmeden denemez. servera girersin mükemmel bir serverdır fakat host işlemleri için maddiyatı yoktur. adam hamachi ile açmıştır. gene servera girersin appnin en önde gideni mecbur dandik server diceksin adamda kaliteli scp varsa hamachi kullanıyorsa beklesin kenera para biriktirsin.
Noldu hamachiyle mi acmaya karar verdin (:
aga senin derdin ne??? ben öyle bişey mi söyledim??
Hamachi demek : abi sabit ip alıcak 5 ytl param yok ama bu işe gönül verdim , evde p4 bi makinam var 7/24 açık kalıcak bu makina zaten elektirige bi ton zam geldi o host parasını çıkarıyo ordan demektir.
UoAdmin : aga senin derdin ne??? ben öyle bişey mi söyledim??
bende Dc-Game Katılıyorum
@UoAdmin sanki biri sana hamachi ile baskı yapmış sende hamachili acıcan galiba hamachi savunuyorsun gibi geldi bana yani ben öyle sezdim
bu adam en ucuzun peşinde şimdide hamachiye merak salmış ahah
Durduk yere acmaz ki baslıgı var bi sebebi (:
hamachi ile uo server olmaz. hamachi ile açılan server app değilde nedir ? hamachi güzel bir program bu dogru ama uo serv açılmaz açılamaz bune kardesım evıne kursun sphere veya runuo atsın bı scp pack koysun 2 bınek + spawn atsın savesını kım tutar senı.
Niye efkarlandın bu kadar uoadmin ?
bide hamachi ile girerse en fazla kaç player kaldırcakki
Onu geç , adam daha 2 hafta önce , ucuz bir hosting aranıyor.20-30 ytl arası para diye başlık açmıştı.Galiba bulamadı,şimdi hamachiyi gördü,hamachiyi bize tanıtıyor dandik olamaz diye.Hamachi ile server açacak ve bizde kaliteli olmasını beklicez :D

Ah,be uoadmin.... Bir işe gir çalış,bir gün seninde olur ....
başlığın açılma sebebi bu site :D:D:D:D:D:D:D

Bana Tıkla
Hamachi pazarlamacısıdır belki
Codlarını yazmamı istiyor bide üzerine 20 ytl para istiyor (:

Bedava sitemden site almışlar da reklam bölümüne bakıyordum:
""Sitemizin reklamını vermek istiyorsanız burdan verebilirsiniz.

Reklam verebileceğiniz büyük referanslar
www.ultima-strike.com
www.ultimatr.net

Diğer siteler
www.sphereserver.net ""
aynen böyle yazıyor, can atıyorlar serverinin reklamını vermek için (:

Bu konu DC-Game tarafından düzenlendi(2008-11-20 19:12, 15 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.