Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

SE yi eklemedim nasısa ML de var oda bide UO nuzu patchli mi kullanıyosunuz patxhsiz mi onuda yazarsanız sevinrimi... =)

Bide Kingdom Reborn gibi yeni çıkmış şıkları eklemedm ankete bunlar arasından soruyorum da...
0 patch lı aos kullanıom ve 503 gereklı shardlarda butun ıtemlerı gorebılıyoruı gerek se gerek ml varmı otesı

Dermişim :D
Master
59.2997
Full patch Mondain's Legacy kullanıyorum. Güncelleme çıktıkça da güncellemeye çalışıyorum.
Ml'ye full pacht yaptığında bazı serverlarda siyah siyah çizgiler çıkıyor mapte.Bu çizgilerin üzerinden geçemiyorsun.Sonuna kadar pacht yapmazsan iyi olur.
Master
59.2997
Hayır aksine sonuna kadar yaparsan o hatalar da düzeliyor. O sadece eski güncellemelerde oluşan bir hata idi ve düzenlenmiş durumda.
@Slothere

Pekii yazılar soğol alt tarafda gözükmüyor ama enter'a basdıkdan sonra gözüküyor o nasıl oluyor ?
Uzun süredir ultima oynamadığım için bilmiyorum.Benim oynadığım zamanda öyleydi.
Master
59.2997
Robellious : @Slothere

Pekii yazılar soğol alt tarafda gözükmüyor ama enter'a basdıkdan sonra gözüküyor o nasıl oluyor ?

Yazı rengini değiştirmen yeterli.
Robellious:

client 503 te girince gorursun patchli uo da fakar 203 e geçersen goremezsin yazını bu yuzden slothere in dediği gibi client 203 te yazının rengini değiştirmen yeterli =)

Herkese patchli ML kullanamsını öneriyorum... En gusei =)
ML kullanıyorum.
Bende Ml Kullaniyorum
Zati Bi Tek Aos Ve Ml Var Aosta Cok Az Puhaha Bendede Ml Var :D
kendimi bildim bileli aos kullanıodum topu topuna 2 3 ay mL kullanmışımdır hala ml devam ediyorum :D
ML Kullaniyorum Full Pacths
Age Of Shadows kullanıyorum vallahülaziiim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.