Arkadaşlar Başlarken Söliyim Belki Çoğunuz Kızıcaksınız Ama Özür Diliyorum Araştırmadan Yazıyorum Bunu Çünkü Çok Acil Olan Bişey Araştırmaya Vaktim Yok.
Arkadaşlar Server Açıyoruz Arkadaşlarla Aramızda Eğlence Olsun Diye Ama Bi Sorunumuz Var.Ben Kendi Bilgisayarımdan Bütün Ayarları Yaptım.İp Sabitledim , Port Açtım , Güvenlik Duvarını Kaldırdım fln filan ama ne yaptıysam arkadaşlar servera giremiyo.yani şöyle ben serverı açıyorum giriyorum ama arkadaşlar giremiyor.spherede bile göstermiyo denedikleri.hani normalde olur denerlerde işte Bad Login Fln yazarya spherede o bile çıkmıyo :S burda yaptığımız yanlış ne sizce bi yardın edin lütfen :S
Acil olan ne anlamış değilim... Dökümanlar kısmından ben link vermekten yoruldum, siz araştırmadan mesaj atmaktan yorulmadınız.

Hamachi'den deneme şansın var, işte link: https://ultima-strike.com/sayfa-id-1863.html
Hamachiden Yapmayı Biliormda Hamachi Biraz Garip Geliyo Bize Ya Sevmiorz :D Ama Deniyim Hamachidende
OooooOOOO.. Ozaman Vps Sunucu Al Sorunsuz Gir Çık. Ne Diyim Başka Ben Sana !
ya hamachiden oluyo ama normal hamachisiz yapamıorm deliricem :S herşey tamam ama olmuyo bende yaptığım işlermleri arkadaşın pc de yapıyorum oluyo.ama bende olmuyo onun bilgisayarı biraz düşük model neti fln düşük benimki yüksek benm pc den açıcaz ama olmuyo ya :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.