Meraba böyle bi konu actigim icin ve acmak zorunda kaldigim icin hepinizden özur dilerim.
Yapilan bir haksizlik ve ilgisizlik yuzunden bir sunucuda oynadigim account'um kapatilmis durumda. Haftanin sadece 3 4 gunu eski arkadaslarimla hic bir iddaa koymadan sadece zevk icin girip oynadigimiz sunucuda bir ilgisizlik sonucunda askiya alinmis olduk.

Sunucu sahibiyle defalarca kontakt halinde olmama ragmen herhangi bi sonuc alamadim bu yuzden bu sunucuya DoS ataklari ve cesitli saldirilar duzenliyicem ve ilk saldiriyi gece itibariyle sunucuya gelen incomingleri keserek basladim.
Sunucu ismi vermiyorum yakinda zaten görur ve anlarsiniz server sahibi arkadasda gerekli bilgiler var adreside var bizde arkadasin gerekirse real'ede tasiyip görusucez kendisiyle.
Konuyu acmamin sebebi sizi bilgilendirmis olmak.
Bu arada gerekirse sayin Wildgenie Bilgehan Özaytacin connectorununde cracklenmis halini elimden cikaricam
Topuğunada sıkıcakmısınız peki?

Başka işiniz gücünüz yokmu kuzum hala ergen muhabbeti yapıyosunuz?
asdasf sen cracklersin, diğer gün wildgenie düzeltir zor mu bu kadar ?
EdgeOnes : Topuğunada sıkıcakmısınız peki?

Başka işiniz gücünüz yokmu kuzum hala ergen muhabbeti yapıyosunuz?
+6576845623453462436345
keşke buralara taşımasaydın bu konuyu üzücü bir durum Bu konuyu açtığın için diyer üyelerdende tepki alıcaksın illaki tartışma yaratıcaksın.

kilit
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.