Daha dersleri okumaya başlıyali 1 saat oldu.
elimden geldiğince birşey'ler başarmak için uğraşıyorum

Her türlü eleştiri yoruma açığım ( eleştiri yapılcak nesi var ki... diyebilirsiniz bencede yok basit bişi yine de yavaş yavaş ilerliyerek yapacağım.)

ee tabi zorlandigim bi yer olursa u-s halkı ne gune duruyor (a) :)

Hepinize teşekkür ederim şimdiden. :)
Novice
0.1
oraya kadar herkez yapıyorda önemli olan buttonlar çalışıyor mu :D
kolay gelsin.
Çıkış açık sadece şuanda onu okuyordum yaptım :alkis
Bağlanı yapacam inşalah umarım :ters

yapamazsam u-s :asik2
Novice
0.1
çıkış açık direk end olarak koyduysan clienti kapatmaz sadece connectoru kapatır.
evet onuda okudum şimdi googlede arattım öle dedi saolsunlar code'sinide vermısler
gazan mubarek ola Hayırdır server flnmı açıoz
kendımı bu konuda yetersız buldugum için açmayı düşünmüyorum. sadece çalışmalarım üzerine yoğunlaşıyorum...
En zoru kodlamada... Bende öğrenimi Visaul Basic C++ üzerine gördüm ama hala yeterli değil ne kadar kendini geliştirirsen okadar iyi... Kolay gelsin.
uLwarth : Çıkış açık sadece şuanda onu okuyordum yaptım :alkis
Bağlanı yapacam inşalah umarım :ters

yapamazsam u-s :asik2

Çıkış ı yaptın ama çıkış a bastığında client'ıda kapatıyormu? xD
Evet baska bır uo sunucu forumunda bu iş ile uğraşan bir kişi nasıl yapılcagını ve code'sini açıklamış arkadaşımız sayesinde yapabildim..

İllegal programlar konusunda ise kodlama vericeklerini sanmam eğerki bir yardım edicek kişi bulabilirsem , ancak öyle engelleme yapabilirim..

Bu işten para kazanıldığınıda biliyorum sanırım en mantıklısı kitab'ını satın almak

Şansımı deniyeceğim nede olsa herşey doğru, yanlış yaparak ögrenilir...
delphidemi yaptın ?

delphi ise sana teot fix için kod satırı yazayım onu Form.Create nin altındaki begin ile end arasına eklicen

yada başka bir programı engellemek istiorsan tabi al

var wndhandle: HWnd;
begin
wndhandle := FindWindow(nil, 'teot');
if wndhandle <> 0 then
PostMessage(wndhandle,WM_CLOSE,0,0);
end;

teot yazan yere engellenmesini istedigin programin acildigindaki tepede gozuken yani titlesini ekle direk kapanir. daa ilerki seviyelere geldiginde eger delphi kullaniorsan connector kapandimi clienti killemeyi de gosteririrm kolay gelsin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.