Öncelikle Selam Arkadaşlar Ben Zaman Geçirmek İçin Bi Server Kurdum Kendi Bilgisayarıma. Arkadaşımında Ona Bağlanmasını İstiyorum Ama Nasıl Yapıcağımı Bilmiyorum. Kullandığım Aynı Clientı Adama Gönderdim Ama Login Dosyasına mı Ne Bişiler Yazılıyomuş Snrm. Ben Siteye Baya Bi Baktım Göremedim KESİNLİKLE Gözümden Kaçmıştır. Acaba Bana Yardım Edebilicek Biri War mı? Link i Gören Varsa Bana Verebilicek Biri
1-spheresvr.exe'yi çalıştırdığında en sonda sana bi ip verecek sen onu kendi uo'nun yüklü olduğu dizine git login.cfg var not defteri ile aç şu şekilde içindeki herşeyi sil dediğimi yap:

Loginserver=xxxxxxx,2593

xxx olan yere ip adresini yaz kaydet ve çık o login.cfg'yi arkadaşlarına gönder girsinler

2-hamachi ile bi server aç kendine onlarada açtığın serverın bilgilerini ver ve o hamachinin ip'sini login.cfg'ye yazsın arkadaşların.

kolay gelsin..

Ek Bilgi.Acc oluşturmak için spheresvr.exe'de account add isim şifre yap
plevel vermek için(staff) serv.account isim plevel 1-2-3-4-5-6
Sunucuyu hanginiz evinizden açıyorsanız, bilgisayarınızın güvenlik duvarının açık olması gerekmektedir.

Daha sonra açan kişinin IP numarası sphere consol'da görünecektir, hemen ardından o IP adresini arkadaşınız login dosyasına LoginServer=xx.xxx.xx,2593 yazsın olacaktır.
Sizin port numaranız kaçtır bilemem ben orjinalini verdim bu dediklerimi yaptıktan sonra sunucuyu açan bilgisayarada dediğim güvenlik ayarı açılırsa işleminiz gerçekleşecektir.

*Not: Berkanu'nun verdiği daha iyi olur benim anlattığım türden pek fazla arkadaşınız giremez girsede sorun yaşarsınız. Hamachi ile nasıl yapıldığınıda berkanu anlatmış zaten kolay gelsin.
NO-İP yi araştırman senin için daha karlı olacaktır ;)
hepinize tşkr bi denem

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.