Merhabalar ;

Ultima-Strike bünyesinde bir istanbul buluşması düzenlesek , hem üyelerle kaynaşsak hemde bilgilerimizi paylaşsak katılım nasıl olur ?
Buluşacağımız bölge kadıköy , beşiktaş , taksim olabilir. Hem ulaşım açısından kolay , hemde kaliteli bir mekan. Tarih olarak haftaya hafta sonu olabilir. Talepe göre düzenleriz.

yorumlarınıız bekliyorum.

kesin katılmak isteyenler bana pm atarsa ona göre hep beraber bi tarih zaman belirleriz

Bu konu Nemesis[Berk] tarafından düzenlendi(2009-05-23 13:22, 14 yıl önce)
Bencede güzel olur ama haftaya olmasa daha iyi olur çünkü istanbul'da olmayacağım ve kaçırmakta istemem :) öncelikle plan yapılsa daha iyi olurdu milleti cezbeden şeyler cafeye gideriz action yaparız :P güzel bi fikir..
2 hafta sonra izmirdeyim. mthN arkadaşımızda kalıcam 1 gün bu zaman içersinde Slothere, Raven, Lucretius(Belki) ve daha bir çok arkadaşımla buluşucam bu yüzden istanbul buluşmasındada olmak isterim böylece u-s'de buluşmadığım adam kalmaz =)
uo genel konular? taşındı.
Uzun zamandır yapılması gereken bir organizasyondu.Üye olduğum bir tane site var,adamlar atlıyorlar motorlarına başka şehirdeki arkadaşının yanına kahvaltıya gidiyor.Sayı olarak fazlaca kişi toplanıp halı saha maçı yapıyorlar.Adamların da yaşları ufak değil en az 25'li yaşlardalar.Artık buranın da böyle şeyler için atılım yapması gerek.
benim katılmam imkansız kıbrıstan puuuu :D
Belki katılabilirim. Haftaya işim çıkabilir :)
@xwerswoodx
Bizde kıbrısa geliriz :D
Balığa gideriz turna tutarız :) gerçekten güzel olur ama gidilebilecek yerleride yazsan daha iyi olurdu hatta ben kendi düşüncemi söyleyeyim.

1-Nargile kafe hem nargilemizi içeriz hemde yanımıza aldığımız laptoplarla takılırız ayrıca sohbetde etmiş oluruz.
2-Halı saha maçı yaparız buda çok güzel olur çıkıştada bi restoranta gideriz terli terli yada en son halı sahaya gideriz :)
3-Balık tutmaya gideriz benim bildiğim çok güzel yerler var.(b.çekmece gölü,terkos,ömerli barajı)
4-Tercihim Heybeliada'ya gideriz plaja yüzeriz eğleniriz buda güzel olabilir.
5-Aramızdan biri evini boşaltır orda takılırız.

Aklıma gelenler bunlar :)
hehe belki budefakinede katılırım siz yorulmayın buralara kadar :P :D:D gelecek sene katılırım heralde yapılırsa elbet :D
İstanbuldaki herhangi bir yer önemli değil ben gelirim no problem görün marlock kardeşinizi yakından cazibeme kapılın :p
kesin katılmak isteyenler bana pm atarsa ona göre hep beraber bi tarih zaman belirleriz
Ah Ulen Bi İzmir Bulusması düzenlemediniz :D Gerçi İzmir'den Katılacak Üye de azaldı :)
Avusturalya Bulusmasi ne zaman olucak Sayin Admin ??? !!! :con
eğer yer mekan vs belirlerseniz facebook grubunda event'da açabilirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.