guzel binekler fevkelade
pyramid : guzel binekler fevkelade

Teşk ederim Ercan bey Siz Hala Connectör İşi Yapıyormusun Çok salamdı Conlarınız ama en son bıraktınız diye duymuştum
TheRaskol : @leserko

oha be edit misin? :D

adam gm gormuyon mu ekranında gm yazıyor.
Arkadaşlar böyle işlerle uğraşan arkadaşlarımız warsa benimde elimde 20 küsür uop dosyası war fakat verdata patch işini yapamıyorum bileniniz olursa msnimle irtibata geçerse sevinirim....

Msn: [email protected]
Silindi
Members
0
RyanSlotteam :

şaka mısın?
56 b forever
hwgordon : 56 b forever

Sen öle san şeker
Ben sakasam sen nesin :kikirik
RyanSlotteam : Ben sakasam sen nesin :kikirik

?
beyler sizce bi server kurmak kaça patlar ortalama
RyanSlotteam :

Belki Sakasına Yaptı aLLAM yA :D:D:D Bu Arada Bılader Cok Guzel Bınekler
Çoğu serverın binek tanıtımında kullanabileceği resimler olmuş :)

güzel
[Holygun] : Bunlara yemek filan da veriormuyuz :D Doymaz bunlar :D Kıyma isterler :D

:D
leserko : 56b deyil 55r 402 de çalışıyor ....

evt bazı binekler 56b dede çalışıyor çift taban oldugu için ama benim kullandığım binekler sadece verdaya işlenmiş şekilde 56b ile alakası Yoq

şeftali arkadaşımız haklı ordaki ess lerde 2 verdata kullanıldı

şimdiki amacım hespini bir verdataya uop yapmak bu ss leri koymucaktım aslında ama geçen forumlarda gezinirken FatalWarın Yönetiminden bi elaman gördüm gene hiryu ya binme olayını tartışıyolardı ve adam bilerek yanlışl scp veriyordu ve alaycı bi şekilde biz bunun için 3 hafta uğraştık onun için söyleyemem kardeşim ozman milletide yanıltama o yüzden bu ss leri koydum

bineğe binme olayıda okdar zor bişey deyil adam lar 3 haftasını harcamız biraz mantığı çalıştırsan olay çözlüyor

bunu yapmada bişi yokki arkadaşlar 55i de de yaparsın bunu biraz araştırma yaparsanız bu binekleri bulunduran 10 tane verdata bulursunuz ki bende daha fazla var tek sorun hepsi başka yerden çalıntı olduğundan içerisinde bi dünya gump ve başka animlerde vardır ve boyutu 100 mb dan başlar :D onları ayıkladıktan sonra kral bi verdata çıkar ortaya max 2 günlük emek ile güzel şeyler çıkabilir ortaya.Şuna da dikkat et ama senin 2 günlük emeğin başkasının 2 sn lik hırsızlığına dönüşmesin...
Expert
34.0001
Şuna da dikkat et ama senin 2 günlük emeğin başkasının 2 sn lik hırsızlığına dönüşmesin...

şiir gibi konuştun :yes:yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.