Arkadaşlar ben hamachi kullanmıyorum ve karşımdakine ip mi yazdırdım serveri açtım ama verdaytayı falan yollamadım ama servere giremiyor verdata ile neleri gönderecem ki servere bağlanabilsin bir adres veya bir yöntem söylerseniz aradım aradım bulamadım sadece hamachi olarak var :D
Hamachiyle bir ağ kur senın ağa bağlansın.Ardından senın hamachi ip ni karşıdaki login.cfgnin içine yazsın sonuna 2593 eklesin girer. Örnek xxx.xxx.xxx,2593
abi ben karşımdakine bunu anlatana kadar host satın alırım :D bana daha kolay bir çözüm lazım :D sadece clienti uo nun içine attırana kadar 1 saatte anladı :D
Zaten kolay yav ne var 1 dk almaz. Hamachiden senin ağına bağlanacak.Sonra senin hamachi ip&裟ini ultima online klasorunde sonuna ,2593 ekleyerek login.cfg içine kaydedecek.Başka birşey yok.
ama verdata falan gerekmiyor deilmi?
hayır
ama server kapalı gözüküyormuş ben serverdey,m anlamadım acaba sphere ininden ayarmı gerek ?
Silindi
Expert
5.4
Hamachi bağlantısı için dökümanlar var biraz araştırma yapsanız hem sizin için rahat olur hem bizlerde farklı farklı konular okumuş oluruz hep aynı konular sıktı artık arama bölümünü kullan lütfen

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.