merhaba arkadaslar..
kingdom reborn'u ultima strike sitemizden down ettim 6 saatlik bir ugras sonucu fakat zip dosyasından cıkartırken bir hata veriyo ve zip acılmadı. galiba zip hatalı dedim ve baska bir yerden down ettim fakat buradan indirdigim dosyalardanda aynı hatayı aldım bunun nedeni sizce ne olabilir benden kaynaklanan bir hata oldugunu sanmıyorum. bildiginiz saglam bir sekilde indirebilecegim bir link varsa alabilirim tesekkürler..
Zaman aşımına uğrayıp download etmiş gibi göstermiş. 1mbit internetiniz var ise 6 saatte ineceğini sanmıyorum. Oyunu yeniden indirmeyi deneyebilirsiniz.
4 mblik bir baglantım var indirirkende bit comet adlı download programını kullanıyorum baglantı kopsa bile down ettigi urlden kaldıgı yerden devam etme olasılıgı var iki defa denedim ve aynen ikisindede aynı hatayı verdi
yeterli disk alanın yoktur aynı sorun bende de olmstu sonra cozdum olayı :)
sitesinden indir işte uo.com
Evil-mc : sitesinden indir işte uo.com
sitedeki linkde zaten eagames'den çekiyor.
Hwo_arang : yeterli disk alanın yoktur aynı sorun bende de olmstu sonra cozdum olayı :)
hımm haklı olabilirsin birde o sekilde demeye calısmalıyım cok tesekkur ederim arkadaslar
valla ben cok buyuk tereddut icindeym beyler simdi ben bu oyunu indircemde ben uo:kr de oynamak istiorm..ama ucretli olcakms bole bise gercekmi????
aheyy :
Hwo_arang : yeterli disk alanın yoktur aynı sorun bende de olmstu sonra cozdum olayı :)
hımm haklı olabilirsin birde o sekilde demeye calısmalıyım cok tesekkur ederim arkadaslar
olmadı neyazıkki disk alanıyla alakası yok bendede aynı hata söz konusu
Kingdom Reborn Ücretlimi ??

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.