Silindi
arkadaşlarım serverda koşarken buyu atılıyor her turlu buyu ama.sizde bana magery scp ve fix scp dediniz.ama ben bunları nereden temin edeceğimi bulamadım.server 56b.55i için olnı buldum ama olmuyor.koşarken buyu yapmayı ve buyu delaylarını ayarlamamı nasıl yapacağımı daha detaylı bir biçimde anlatırmısınız.benim bu derdime care plz
Senı bu konuda bılgılendırıcek cogu kısı var ancak bılgılendırmedıklerıne gore ben yapıyım guzel kardesım.

Sımdı oncelıkle sana fix den magery.scp den bahsetmısler onları unut.Script klasorune gırıyorsun ondan sonra orada sphere_spells adlı metın belgesını buluyorsun ve o metın belgesını acıyorsun.Sonra Orda buyu adlarını ve altlarında anlamadıgın bır suru yazı goreceksın , o buyulerın ısmının altında olan yerde Cast_time yazılı bı yer var onun karsısında ıse rakamlar var Assagıda ornek verıyorum.

[Spell 1]
// NOTE: This spell at low levels is deadly and can stop a player from running at high level an annoyance at best
DEFNAME=s_Clumsy /// Buyunun adı Clumsy
NAME=Clumsy /// Usttekının aynısı
SOUND=snd_SPELL_CLUMSY ///Clumsy buyusu atıldıgında spell clumsy adlı bı sound yanı muzık calcagını soluyo
RUNES=UJ /// Bu ne onu bende bılmıyorum onun ıcın elleme :D
CAST_TIME=1.0 ///asıl noktaya geldık burda eger 10 yazarsan bu 1 sanıyeye esıt olur 0.1 yazarsan bu 0.1 sanıyeye esıt olur yanı burdan degıstırecen buyu delaylarını 
RESOURCES=i_reag_blood_moss,i_reag_nightshade /// burda clumsy buyusunu attıgın zaman hangı reglerden gıdecek onu yazmıs
RUNE_ITEM=i_rune_CLUMSY /// buda onla alakalı bıse bosver bunu elleme
SCROLL_ITEM=i_scroll_CLUMSY /// burda clumsy buyusunun scrollunun id sını vermıs yanı numarası dıyebılırız.
FLAGS=SPELLFLAG_TARG_CHAR | SPELLFLAG_DIR_ANIM | SPELLFLAG_HARM | SPELLFLAG_FX_TARG | SPELLFLAG_RESIST /// burda bu buyuyu kıme atarsa atsın ne flaglar yıcenı yazmıs
EFFECT_ID=i_fx_curse /// bu buyu atıldıgında ne efectı olussun onu yazmıs
EFFECT=3,15 ////bunu bende anlamadım
DURATION=2*60.0,3*60.0 //// bunuda
MANAUSE=4 /// ve bunu :D
SKILLREQ=MAGERY 10.0 /// burdaysa bu buyuyu atmak ıcın kac magery ıstedıgını soruyo sana burda 10 magery yazmıs 56 b yı yapan adam

[Spell 1]
// NOTE: This spell at low levels is deadly and can stop a player from running at high level an annoyance at best
DEFNAME=s_Clumsy
NAME=Clumsy
SOUND=snd_SPELL_CLUMSY
RUNES=UJ
CAST_TIME=1.0
RESOURCES=i_reag_blood_moss,i_reag_nightshade
RUNE_ITEM=i_rune_CLUMSY
SCROLL_ITEM=i_scroll_CLUMSY
FLAGS=SPELLFLAG_TARG_CHAR | SPELLFLAG_DIR_ANIM | SPELLFLAG_HARM | SPELLFLAG_FX_TARG | SPELLFLAG_RESIST
EFFECT_ID=i_fx_curse
EFFECT=3,15
DURATION=2*60.0,3*60.0
MANAUSE=4
SKILLREQ=MAGERY 10.0

İkinci code de ıse ellenmemıs halını verdım insallah yardımcı olabılmısımdır kardesım iyi oyunlar.
Silindi
Neophyte
0.9
cok tşkrler delayları ayarladım fakat hala koşarak buyu atıyor ne yapmam lazım
Onun Delaylarla Alakası Olcagını Pek Zannetmiyorum fix.scp Birde Magery Scple Alakalı Olması Gerekiyor xD Delay Büyüy Atma Süresidir Siz İse adamı Misal 7 sny Delayı varsa bunun 4 saniyesini Frozen Geçirmesini istiyosunz TAMAMEN FİX.SCP le alakalı birşey :D:D Bence xD Yanlısta biliyo olabilirim :(
Offf Kosarak buyu Atılıyor Yardım Help
Koşarken Buyu Atiliyormu Oncelikle Bak Oyuncuya .xevents +fix - yap ustune tikla dene bakalım koşarak atılcakmı.
By Dark Cok Saol Allah Snden Razı Olsun
Cumlemizden. :)
login bölümünü bul orayada events e_fix'i ekle
en kısa yoldan solıyım baslangıc stoneye src.events fix ekle
oLur mUCx

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.