Lavender Ultima Online Sunucusu yenilenen yüzüyle tekrardan karşınızda. Tüm oyuncularımızın güvenliği için tüm kayıtlar sıfırlanıp yeni bir dünya ile karşınıza çıkacağım. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Aramıza hoşgeldiniz Lavender Ultima Online; İyi oyunlar diler..

Sunucu aktif..! Bağlantı programı dosyalar bölümüne eklenmiştir. Bağlantı programını yükleyip kurulum yapılması ardından oyuna bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. 

Discord adresimiz aktif edilmiştir. Otomatik bağlantı için sağ tarafta bulunan discord penceresini kullanabilirsiniz. Forum sayfamız aktif edilmiştir. Forum sayfası ile beraber sunucu içeriklerine kurallarına ve yapılacakların takibini gerçekleştirebilirsiniz.

 

www.lavenderuo.com

 

 Bu konu Lavender tarafından düzenlendi(2022-02-19 14:01, 4 months önce)
U-Ser
0.7

göz gezdirmeye vakit buldum. Eski tarzı yansıtıyor fakat eksikler mevcut. umarım daha iyi yerlere gelir. Eskiler ve yeniler umarım birleşir aynı çatı altında.Son yapılan güncellemeleri ve aktif edilenleri sizlere aktaracağım;

  • Sunucu ana makina değişimi tamamlanmıştır. Turhost ile çalışılması kararlaştırılmıştır.
  • Sistem bilgi eksikleri tamamlanmış yayınlanmıştır. Web sayfası üzerinden inceleyiniz.
  • İstatistik ve forum sayfamız en kısa sürede aktif edilecektir.
  • Bazı alan ve ip güncellemeleri için connectoru indirebilirsiniz.
  • Discord sunucumuz aktif edilmiştir. En alt sol koşede discord linkine tıklıyabilirsiniz.

Not : World üzeri Britain Guard zone ve Delucia Pk şehri vede Moonglow Pazar alanı olarak belirlenmiştir. Bu bölgelerde çeşitli aktivitelerimiz mevcut olacaktır. Mavi karakterler guard yardımı alabilirler.Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.