Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba Arkadaşlar ;

Açıcak Olan Sunucu'muza Lbr Binek Eklemeyi Düşünüyorum. Eger Bilen Var İse Pm Atabilirmi?

Eklenecek Binekler ;

Polar Bear 
Dragon 
Unicorn 
Kirin 
Hiryu 
Beetle 
Cu Sidhe 
Armor Steed 
Skeletal Mount

Lbr Binekler Eklenecek?
Sizin orda cümlenin sonuna soru işareti mi koyuyorlar ?
Öyle Olması Lazım :)
Gilbertt : Sizin orda cümlenin sonuna soru işareti mi koyuyorlar ?

Lan barış bi konuda laf soktuğunu görmiyeyim allah aşkına.
Bilen varsa PM atabilir. :) Bak bu konu hakkın da bir çok topic açıldı ama hiç birinde çözüm bulunamadı bunu yapabilmen için çok kafa yorman lazım. :)
Bilen Yardımcı Olur Belki?
ben biliyorum ama yardımcı olamam
haha :D

dökümanlarda var.
[Alcholic] : haha :D

dökümanlarda var.

Yapamadım bi türlü.
Siz bu forumun şaklabanısınız galiba gülmekten baska bir işe yaramıyorsunuz. [Alcholic] lafım sana değil yanlış anlama.
:huh

Yokmu Kimse Lbr Binek Eklemeyi Bilen :con
Biraz arastırsanız nie direk topic acıosunuz ya sizin gibiler cogalıyor sonra burda ilgilenenler gidince ne olucak birilerinin bu isi ogrenip devamlılıgını saglamaması lazım nesilden nesile misali :D
murat94 : Siz bu forumun şaklabanısınız galiba gülmekten baska bir işe yaramıyorsunuz. [Alcholic] lafım sana değil yanlış anlama.

kusura bakma abi :ter
Bunu kolay kolay kimse söylemez , tiledata ve verdatayla ilgili bir sürü işlem var.Ben bunu öğrenmek için yaklaşik 2-3 ay tüm ultima online ile ilgili siteleri gezdim.Sizde uğraşin biraz , emek olmadan yemek olmaz.
Iyi günler , inşallah size biri yardimci olur.
Beklenen cevap geldi Eos :yes

Xantier bi kıyak yapmış kabasını anlatmış dökümanlarda. O dökümandan yararlan eksik kaldığı yerleri araştır

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.