Yha arkadaşlar Türkiye deki Uo serverların %90 ı ultima-strike tan yapılıyor heralde bununnerdese %50 si PvP shard %30-40 tanesinde Lbr binek var giriolar ownerlar scp bakmaya bakıyolar alıyolar gidiyolar ulan kimseninde bi başlık çekmiyomu 3D binek yada Lbr binek diye baksalar Lbr bineklerin nasıl yapıldığını öğrencez ama bakmıolar hem bilmem kaç milyon pvp serverında binilen Lbr binek var ownerlar hedi bi el atın be abi
Efendım ? Uslubuna Dıkkat Et Anlattıklarından Bır Sey Anlıyamadım Affet :(
yani diyorki okadar bilen var niye kimse yolunu göstermiyor.
Dökümanlar Var Diye Biliyorum eĞer Sitede Mevcut Değilse Ben Konu Açıp Anlatabilirim Yanlız %80 Veya %90 İhTimalle Sitede Zaten Mevcuttur Araştırmanız Gerek.
Aynen Sitede mevcut Olması lazım iyi Oku!
bulunmuyo işte birisi pm atıyo biriside sonuçlanmıyo yada yapılan olmuyo
harbiden ilk postu anlamadım hala düşünüyorum ne yazıyor orda
Bune Şimdi Yahu :D
kaymond yanlış anladın galiba benim 3D npc lerim ekli scpriti var bineklere binemiyom yha
@efe97 Arkadaş'a katılıyorum benden +1 :yes
binememenin tek bir sebebi vardır sphere_defs
eyw zibidi777 berkanu ozman sphere_def ayaralanması gerekiyosa nasıl ayarlancak söle hem bişde ben uo emülotörüm mü ne 0.55i yani bende sphere_def yoq ben sphere_def i 56b tan aldım
55i mi hiç denemedim ve duymadım onda yapan varmı diye sphere_defs açıklaması bu dökümanda mevcut:
https://www.ultima-strike.com/dokuman/verdataya-binek-eklemek
uo anim tool dan elde ettigim binegi verdataya ekliorum , sonra tiledata da kayıtlı olan rasgele bi item üzerine kaydediyorum . Oyunda çıkartıyorum ve biniyorum ama binek üzerinde koşarken kesik kesik ve iz bırakan bi görüntü oluşuyor. Nedeni ne olabilir acaba ya da nerde hata yapıyorum , ne yapmam gerekiyor ? Şimdiden sağolun .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.