Marlock life steal olayını buglu september sphere versiondaki flam sanet in damage return eventi ile yapmak çok mantıklı olabilir.

Elimde sphere olmadığından dolayı pek fazla bilgi veremiyorum ama şubat versiyonunda Flam döngüsüyle event verip yapabilirsin ve bug olma ihtimali düşer.

Vladmir Offering gibi...xD
HP-Nexiel : Tebrikler :)
Sende bu işe koyuldun demek.

yok be abi fikir aklıma geldi hoşuma gitti dedim büyüklerimizdende bi yardım alalım yazalım koyalım belki bir gün birisine bir faydası dokunur.

Dipnot : Script hırsızlığı duygusunu şimdi anladım ve garip bir his gerçekten :D

olsun alan alsın dedim zaten.
Marlock,
arkadaşım sen buraya arkadaşlarınla yapıp bir Life Steal katana elde etmişsin ve çokta güzel olmuş.Fakat şunu diyemessin 'çaldılar' bunu deme hakkın yok çünkü otorup U-S'de paylaşmışsın ve bende alıp editleyip kullanmış bulunmaktayım evet tabi ki sen benden üstünsündür 2 kademe veya 3 kademe burada amaç paylaşıp kullanılıp başkasının ne yoldan yaptıgı ve o yoldan ögrenilmemize yarar.Scripti paylaşıp koydugun için teşekkur ediyorum ve asla birdaha U-S'de paylaşıp başkası alırsa 'ÇALDI' deme U-S herkezin girebilecegi bir Paylaşım sitesi yanlışsam buyur düzelt .
Ortalık malı gibi kendin yazmış gibi dağıtıyosun sana daha öncede söyledim bunu oraya alan alsın yazmışım ama kendinin gibi göstermek hele ki ismini cismini değiştirmek daha büyük ayıp.
ben kimseye dagıtmadım kardeşim + zaten u-s var soran adama u-s var diyoruz adam gidip alıyor + serverin sahibine sora bilirsin ben demişim ki bu itemleri u-s den aldım benim degil demiştim. kardeşim anladınmı ?
[itemdef i_stealer_katana]
id i_katana
name Life Stealer Katana
type t_weapon_sword
dam 15,30

on=@create
color=1194
HITPOINTS={30 80}

on=@click
message @2430 [Stealer Weapon]
message @2453 Life Stealer Katana
return 1

on=@equip
src.events +e_life_steal

on=@unequip
src.events -e_life_steal

[events e_life_steal]
on=@hit
local.damage =<eval <argn1>/5>
sysmessage @2430,,1 Life Stealer Katana ile <dlocal.damage> hitpoint kazandiniz.
hits +=<dlocal.damage>
if <hits> > <maxhits>
hits=<maxhits>
endif

Tamamen tüm hatalarından giderilmiş son hali bu scriptin.

Fix'ler;
Item newbie bir item'di öldüğünde düşmüyordu düzeltildi.
Item vurduğunda sol alt'daki yazı hitpoint 100 olmadan gözükmüyordu düzeltildi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.