Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Selamlar, 

Bazen Ultima-Strike Discord'da sesli kanalda toplaşıp muhabbet ediyorduk. Tabi çoğu insan eski olunca illa ki biraz drama biraz chaos oluyor. Bizde bunu neden yayında konuşmayalım dedik :)

Yayın tekrarını izleyebilirsiniz; 

 

2 hafta dakika sonra eklendi:

Lord British Gazinosu #2 w/ Michaell, Kortez, Gokku, Tymaron, Stizz, Nefrelius, Ege, Mortal, Syntax. Yayın Tekrarını izleyebilirsiniz;

 Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2023-11-23 17:25, 4 gün önce)

ne zamandır uzak kalsak da UO muhabbetine yayınlar güzel, sarıyor açıkçası sevdim bunu. yayınları kaçırsam da tekrarını izliyorum tabi biraz general konulara da değinin bence

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 2 canlı yayın yaptık. Lord British Gazinosu adını verdiğimiz yayınlarda Ultima Online üzerine sohbet edip gelişmeler, fikirler ve değerlendirmelerde bulunduk. Bunu yaparken de sadece Ultima-Strike yetkilileri olarak değil aktif olarak günümüzde faal gösteren sunucu sahipleri ya da bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızı davet ederek samimi bir ortam oluşturarak ilerlemek istedik.

Yaşımızın gereği ve çalışma şartlarımızdan dolayı bu işi bir beklenti olmadan tamamen kafa dağıtmak ve minimum seviyede efor harcayarak sizlerle paylaşmak istedik. Ancak yaptığımız bu girişim sonucunda güvenmememiz ya da değer vermememiz gereken insanları programa davet etmişiz. Lord British Gazinosunu canlı yayın yaparken izleyemeyen, vakit ayıramayan arkadaşlar için Youtube Kanalımıza yükledik. Biliyorsunuz ki youtube kanalından bir gelir elde etmiyoruz. Gelir etme olayınıda şu aşamada hiç düşünmedik.

Bu yüzden tamamen ultima-online oyununa gönül vererek ilerledik. Maalesef ki bir süreliğine bu içeriğe ara veriyoruz. Çünkü ilk programa davet ettiğimiz Jakhob arkadaşımız davetimiz üzerine katıldığı canlı yayın programımıza yine kendi isteğiyle tanıttığı/gösterdiği connector yazılımından dolayı youtube içeriğimize telif atmıştır ve videonun silinmesini, Ultime-Strike kanalınında uyarı almasını sağlamıştır. Bu tarz polemik ve çocukça şeylerle uğraşmamak adına daha düzgün bir yayın anlayışı amacıyla bir süreliğine sizlerinde geri dönüşleri doğrultusunda programa ara veriyoruz.