Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar.
Ben bu oyunun biraz acemisiyimde sizlerden bir konuda yardım almak istiyorum.
Serverın birinde acc kasıyorum ve mf fakat hangi statlara ve skillere vereceğimi tam olarak bilmiyorum.
Bana en iyi mf için gereken skill ve statları söylermisiniz
Şimdiden teşekkür ederim..
str 90
dex 100
int 35

en ıyı macefighting statlarıdır . uus jux yedıgınızde dahı fazla etki etmez ex ulus la bırlıkte oldukca dayanıklı bır savunma saglar .
peki hangi skilleri önerirsin.Ben mf - anatomy - tactic - healing - parrying - resisting spells
bunun yanına 1 tane kasmam lazım ama ne kasacağımı bilmiyorum
Novice
-0.500001
8x ise anatomy,mf,mage,poi,sw,armslore,heal,tactics Ama Bence Bunun yerine Mf 60 mage 70 heal 80 ve armslore ide 90 lıyarak wresti gm yaparsan wrest bonusları ise yarayabilir
Eyer Arama Motorundan Arartırsanız Neye Ne Kascanızı Ne İşe Yaradığı Vs. Çıkar Fakat Ben Ufak Bir Bilgilendirme Yapıyım. [Statlarınız Warrior Olacaksanız Str=100 Dex=100 İnt=25 Şeklinde Olması İyidir. Warrior İseniz Skill Dizilimi Şöyle Olabilir Parry - Mf - Tactics - Heal - Anatomy - Sw Falan KAsabilirsiniz Kalan Bölümede. [Eğer Warlock Olucaksanız Stat Durumları Şu Şekilde Olabilir İsdediğinizi Seçin. 90| 90| 45 - 90| 100 | 35 Falan Gibi İsdeğe Göre Ayarlaya Bilirsiniz Skill Durumuda Şu Şekilde Yapabilirsiniz [Warlock = Magery - Heal - Anatomy - Tactics - Mf - 50 Medi 50 Eva Gibi Uygulayabilirsiniz. Tabi Sunucunun SkillCap'inin Kaç [x] Olduğuda Durumu Değiştirir. Yardımcı Olabilmişimdir İnşallah.
sexuast : peki hangi skilleri önerirsin.Ben mf - anatomy - tactic - healing - parrying - resisting spells
bunun yanına 1 tane kasmam lazım ama ne kasacağımı bilmiyorum

bıde wrestler kas dar alanda maglere olum kusarsın :)
Novice
-0.500001
Bilmiorum Ama 7x Bana Cok Kısıtlı Geliyor..

Ve Wrest Her Serverda Mutlaka Kasılmalı Hele Bazı Yeni Acılıan Serverlarda Bonusların Abartısı Silah Almana Gerek Bırakmıyor Olmadı 0 larısın Nolcak ki?
x7 serverda oynuyorum
mf - parry - resisting s - tactic - healing - anatomy
sonuncuda gerçekten arada kaldım poison kasmam fenclerde veya magelerden yediğim poison'ı nasıl etkiler
ayrıca focus kassam ne gibi değişiklikler olur acaba.
Birde arkadaşlar resisting spells nasıl kasabilirim yardımcı olurmusunuz
hmm birileri sana im por atıcak yada biri fire field atıcak sen onun içinden geçe geçe kasıcaksın...

focus mu? xantier'in serverında mı oynuyosun focus fln yoksa runuo mu?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.