Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhaba. Bu Konuyu Açmamdaki Sebeb Vaktimin Olmayışı Ve Tamer Hastası Olmamdan Kaynaklanıyor.

X bi Serverde Kal Or Port Eşliğinde Karakterin Nokta Spawnlara Uçup Hayvanı Tame Ettikten Sonra Runebooku Devam Ettirmesi Gibi Bir Kasış Tekniği Gözlemledim Öğrendiğim Kadarı İle Macromanda Yapılıyomus.

Benim İsteğim Bir Baba Yiğit Arkadaşımın Artık Buna Son Verim Script Bu Deyip Paylaşması. Gerçekten Kaç Gündür Bulmaya Çalışıyorum Lütfen Yardım Edermisiniz :S

Tskr Ederim.
Novice
-0.500001
kardes rune bookun yerını dclick falan yapcan falan ugrastırır yoksa oyle pek bi dalgası yok

edit:simdi farkettim runebooka tıkladıktan sora lastobjectte degıscek birdaha tame staff'a falan tıklatcan ugrasma derim ben git yew gzde gard yaza yaza takıl

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2013-12-29 21:09, 10 yıl önce)
Portla uğraşma elinle kasmaya başla acayip kolay olduğunu göreceksin. Az uğraş 5 günde gm.
adam ne demiş siz ne diyorsunuz. benim bildiğim ghost mouse ile yapılıyor ilk yapılışı sen kaydediyorsun sonra aynılarını tekrarlıyor ama önüne biri geçerse gg .
ghost mouse ile biri yolunu engellemediği sürece haritadaki bütün banka chestlerini marklarsın ph kapalı bile bütün gece iyi gain alırsın. bunun scriptini yazan ağır ruh hastasıdır ve vermez
Arkadaşlar gerekli tüm scripti yazdım, 6 sayfalık runebookta her marklı noktaya uçup tame yapabilmesi gerekiyor. Fakat scriptin uzunluğundan dolayı olsagerek, başlaya tıkladığımda 5 6 saniye bekliyor başla yerinde durdur seçeneği çıkıyor(normalde başlamış olması lazım). Fakat satırları kodları okumuyor ve başlamıyor. Yardımcı olabilecek var mı acaba :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.