Ya Arkadaşlar Benim 2-3 Sorunum var urastım Urastım halledemedim (anlamadım daha dorusu)
Ya Şimdi
1-) Rel Sact ^ Kal Vas Flam Büyüleri Atılmıor Target Felam eflan bişiler Ckıor
2-) In Sact Ylem Büyüsnn İcinden Npcler Gecebilior + Arkadan Dalabilior Ama Userler Gecemior
3-) bandaj süresini uzatıorum gene 3 sny bu konularda yardım Etmek İsten İleti Bıraksın

Bu konu kedi777 tarafından düzenlendi(2008-04-30 02:54, 15 yıl önce)
Benimde Uo İle Bir Sorunum Var Simdi Uo Ml Yi İndirdim Bu Siteden Kurdum Bi Serwera Baglandım Fakat Donuyor Yürümekle Zorluk Cekıorum Bazı Oyun Yetkilerinede Pg Attım Var oLan Dosyaları İNdirin Diyor Uo Kurulumundan Kaynaklanan Bişey De Bu Nedir Onu Anlıyamadım...! :(
arkadaşım Böyle Bi Sorunn Varsa Git Kendine yeni Başlık ac Burada En Ne Konuda Yardm İstemiim Sen Gelip ne yazıorsn Az Bişi Mantıklı Olalım Plz Ltn Yardım Etmiceksen Başlık Altında Bişi azma :no
başlığın ismini düzeltirmisin ?
Düzelttim Admin Bey de.....Su Konuda Bana Yardımcı Olucak Birisi Yok sanırsam ?
2.dedigin konu Bizdede Oluyordu.Tahminen Bizim sphere&裟yi Kullanıyorsun.Bu aralar çok meşhurdur.Safe&裟de Safe&裟likten çıkabilir.Bence 0 dan sphere ara bul derim...Çunki o sphere bizimse içinde bir çok sorun var.Daha sonradan Meydana Çıkan Sorunlar...
Kullandıkım Sphere 55r4-0-2 ARkadaşım Şimdi Onn Onla Bi alakası Olcakını Sanmiorum Siz Yardımcı Olabilecekmisinz Onu Söyleyin Yeter Bi bless bide flame strike Büyülerü atılmıore :no

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.