Arkadaşlar mapta bir kaç tane bina sildim,yerlere grass döşedim ve static yaptım.Sphere ve cliente ilgili mul dosyalarını gösterdim ancak player charlar geçemiyor takılıyor.Sorunun daha önceki binanın yüksekliği olarak tahmin ediyorum fakat nasıl düzelticeğimi çözemedim.İlgilenirseniz sevinirim.
Tam anlamadım ama olay şumu bir binayı silin oraya grass (çim) döşedin ama staff geçiyor player geçemiyor doğrumudur ??
aynen öle kardeşim
hmm mul dosyalarını sunucu makinasındakilerle değiştir bir yolu vardıda unuttum birde bunu dene normalde gm1 iken normalde yürüyorsun oralarda ama gm 0 iken yürüyemiyorsun vallah uzun zaman oldu unuttum...
sunucu makinasındakilerle değiştirdim zaten ama olmadı işte ilgilendiğin için yinede saol
Sorun yükseklik ile alakalı bunu sende dile getirmişsin zaten fakat tam emin olmamakla birlikte çözümü şu şekilde yapabilirsin..Eklediğin grass'ı 1-2 seviye aşağıya düşür.. .nukedown 1
malesef grass zaten tabana eş deer yükseklikte
dediğini anladım mesela bir yeri sildi diyeli brit bankayı orada hiç birşey yok ama player oradan geçemiyor gm 0 iken ama gm1 olursa geçebiliyor
yani döşediğim grassları taban seviyesinde koydum daha önceki binanın yüksekliklerinden kaynaklanıo.Çözemedim hala.
aynen bendede o sorun var bir yeri yapıyorum gm=1 iken geciliyor gm=0 iken geçilmiyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.