Soru1=Benim sphere 55i İken Server Hızlı Akıyordu Fakat 55r ye geçtiğimde server çok yavaşladı Fakat Ben 55r Ye Geçerken

1) Serverınızı çalıştırın
2) konsolda “d a” yazın (“” dikkate almayın)
3) Sphere klasörünüzün içinde "map_all.scp" dosyası bulunacaktır.
4) Serverı kapatın ve eski map dosyasını kaldırıp yeni oluşan dosyanın adını “spheremap.scp” yapın.
Moongate ve Teleporter noktaları,
5) Yeni yaptığınız spheremap.scp dosyasının içindeki Moongate ve teleporter ile ilgili bölümler çıkarılmıştır. Bunun için,
6) spheretables.scp içine spherepoints.scp sini tanımlayın.
Bölümünde Konsola "d a" yazdıımda bulmuyordu bu yüzden yapamadım kaldı bunla ilgisi ola bilir mi?

Soru2="WARNING:'spherestatusbase1.htm' not found..." bu konuyu çok araştırdım ama bi türlü bulamadım bi çözüm önerisi var mı?

Soru3=Ben Safe Alanının İsmini "Safe Alan" Koyduğumda saveliyorum ve birden isim gidiyor bir öner var mı?

Soru4=Ben Kendi Serverimda Görüntü Ayarlarını Falan Ayarladığımda Şöyle Bişi Geliyo Dediğini Yaptım Ama Olmuyo"Could not create directory C:\ProgramFiles\EA Games\Ultima Online Mondial's Legency\\Deskop/Free112/NightDeath PvP/Synix
:" Böle Geliyor Yardımcı Olursanız Sevinirim

Ben Bu Konuları Araştırdım Ama Bulamadım Eğer Gözümden Kaçmışsa Özür Dilerim Şimdiden Teşekkürler

Bu konu efe97 tarafından düzenlendi(2010-01-06 00:06, 14 yıl önce)
ndn böyle ugrastınki.Sadece scpripts acc-save dosyalarını kurtarsaydın ^^ direk 55r ile ugrasıcagına 56b ye geçseydin 55i scplerini 56bye uyarlasaydın daha güzel olurdu 55r de açık var... Teot vs.vs. Oyun icinde .region.name yapp isim verirsen sorun oluyor oldugun yerde .where yaz ordaki ismi sphere_map0.scp de bul deiştir kaydet birdaha sorun olmaz... Deskop klasörünü sil dizelir..
.htm dosyalarını görmüorsa bilki WEB dosyalarını görmüordur...

Bu konu Mrs.xaRiyla tarafından düzenlendi(2010-01-06 03:56, 14 yıl önce)
Novice
11.9
55i, 55r ne abi, hangi devirde yaşıyoruz :p
56b ye göre bn hala 55i yi sewiorm o debuglar o hatalar o acıklar :DD:D:D o uzun uzun satırlar...
Mrs.xaRiyla peki abi senin dediğini yapıcam ancak bana 55i den 56b a geçiş için gerekli ve yapılıcak şeyleri yazar mısın yada sayfa ver

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.