diyorumki bizim scrpter arkadaşların yaratılcılıgını şimdilik bi kenara bırakıp sade ve öz bi uo sunucusu açılsa nasıl olur.yani sistemsiz itemsiz yok dragonic set yok exalted robe saphire robe yok elemental robeler vs bunların hiçbiri olmayan sadece iyi oynayanın kazandıgı resist skilinin spherein orjinalinde oldugu gibi magery nin orjinalinde oldugu gibi.. bundan 6 7 yıl öncesinin sade bir sunucusu tutmazmı sizce second agein ilk çıktıgı zamanlardaki serverlar gibi hatta eklenmiş itemler olmayan.giyilebilir özellikli tek robenin mage robe oldugu black blood vs orjinal setler ve magicalların dışında ex item ve sistem vede bonus olmayan orjinal bir sunucu..?
iyi güzel diyorsun da böyle bir sunucunun zevki biz oyunu bilmiyorken çıkıyordu. Birçok kişi böyle bir sunucuda çok eksik hissedecektir.. Artık hepimiz oyunun herbişeyini öğrendik.. Basitlikler artık bize gerçekten "Basit" geliyor..
uonun hemen hemen görmedigim hiçbir yanı kalmadı.bana şuan çok cazip geliyor Sade Öz ve Kaliteli. diger playerlara neden cazip gelmesinki.hem ne istedigini bilen gelir hemde staff ne sistem uydursamda player çeksem diye düşünücegine kaliteyi nasıl artırırım ne gibi etkinlikler düzenlerim diye düşünür
orası öyle de eskilerden çok çok kalan yok artık.. yeni nesil de böyle bir sunucunun içine eder.. Kaliteli playerı olur ama az olur, yada çok playerlı ama cacık gibi server olur =)
Az olur.5-10 kötü playe olur.Bu devirde böyle.
valla bende süper olur sadece oynayabilen oynar sadece ve eminim sadece uo cular girer bu servera ve bence tutar
dandik olur
dandik anlayışı; janjanlı robe zart set +30 silah zurt resist zart steed gibi şeylerin olmadığı serversa varsın DANDİK olsun..
oda doğru xd
bilmiyorum bence uonun tadı asıl öyle çıkar diyorum .serverin kalitesini boyalı atlarla bilmem ne robelerle ölçen playerlar uzak durur.uo orj haliyle çok daha güzel bence.millet item peşinde koşmaktansa ya action yapar yada rp.staffsa zart sistemi getirelim diyicegine britishi bugün nasıl bi etkinlikle oyuna dahil etsek diye düşünür
Novice
-0.500001
Denemek Lasım
X; Kal Vas Flam
Y Robe'si; * Etkilenmez *
X; Corp Por
Y Robe'si; * Etkilenmez *
X; Flam Sanct
Y Robe'si; * Büyüyü Etkisiz Kılar *
X; İn Sanct Ylem
X; İn Flam Grev
Y Robe'si; * Ateşten Etkilenmez *

Yell; İce renkli robe satılır, fire renkli robe satılır, kırmızı nightmare satılır, özel renkler satılır..

Bunların olmayacağı bir server olacaksa ben varım :)
ben kalitesiz bi playermıyım acaba ; skill kasanları keserim , makroda kileri keserim, nerde çıplak görsem reskill atmaya çalışırım, actide hiç vs düşünmem hep sote modundayım :x

gerçi arkadaş demiş millet geçiyor robeyi kalvas yok corp or yok in nox yok bize ekmek kalmadı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.