Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

merhaba arkadaşlar verdata moongate vs eklicem fakat hani importa tıklıyınca uop istiyorya neyse seciyorum onu .. sonra verdatayı secmem gerek verdataya geliyorum Uop secer gibi oda yani verdataya işlemiyor acaba benmi bir yerde hata yapıyorum bir bakarmısınz buda fotosu

RESİM

aşşağıda MUl Yazıyo Oradan verdata.mul'u Seççen Uop dada aynı aşşada uop war orda uopun yerini belirticeksin
bak şimdi ben moongate eklicem Uoanim ile uopladım moongatenin resimlerini.. tabi bunu sonra verdataya aktarıcam MichelAngeloyu acıyorum sonra import'a tıklıyorum sonra Uop İstiyor ya Uop'u seciyorum sonra verdatayi almam gerekya verdatayada verdatax.mul yazcam önlem olaraktan işte oraya yazamıyorum gene anlamadım biliyorum.. yani verdatayı sectikten sonra ( .... )yazan yere verdata seccek yer acilmiyor inş anlamışınızdır.
hmm anladım ben seni ama nasıl yapılçağını bilmiyorum.
şimdi bak hiç verdatax olayına girme kafan karışır.Madem güvenlik için öyle yapıyorsun verdatanın yedeğini al.

https://img263.imageshack.us/my.php?image=asdt5.jpg

burda verdatan seç orayıda verdata.mul yap import de başka bişi yapma eğer hata verirse uo ile ilgili herşeyi kapat.

Not:Ultima ile ilgili herşeyi kapat.
tamam onu hallettim =)) şimdi verdataya nasıl eklicem Artworkda görülmüo
abi ben bişi anlamadım :) zaten michelangeloda verdataya ekliyorsun.Moongate eklemek istiyorsan grafik sitesinden moongate ile ilgili 2-3 tane şekil var birini indir bilgisayarına o resimleri bi klasöre at verdatanı,huesini,tiledatanıda o klasöre at avatar.exe yi çalıştır yeni verdatan oluşscak verdatasrv die onu verdata.mul yap at uo nun içine
moongate grafiklerini aldım.. michelangeloyla ekledim Artworkda göremedim ?.. benim anlatmak istediğim şimdi Uop seciyoruz ya sectikten sonra yanda Anim vsvs varya işte o anime bakıyorum moongate gözüküyor sonra verdataya ekliyorum. İnside Uo ile bakıom göremiom. bide paperdol canta inventory vs onlardan indirdim verdataPacther ile yüküom hata verio :S
Bana Micheal Angelo yu bulabilirmisinz hiç biyerde bulamadım
Kullanımı Gayet Basit ..
Aga sen hala Medal of honor Pasific assoultmu oynuon :D 2003 :D
Novice
-0.500001
1.si Grafik Sitesini Koyabilirmisin..

2.si Sunu Adam Gibi Anlatcak Biri Yokmu Yaf!..
Novice
-0.500001
Onunla ilgili Hic Dokuman Bilmiorum..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.