Yaa Beyler Ml Binekleri Hangi Version Client'lerde Gözükür Bilen Warsa Yazabilirmi Acaba...

Simdiden Tessekürler
Silindi
Members
0
56b spherede ve 4x client ve üstü versionlarda görebilirsin.
Yaa Michael Sonunda Seni Buldum Tmm Bu Verdigin Cvp Icin Saol.

Ama Ben Sana Birde Baska Bisi Soracaktim Mahsuru Yoksa.Yaa Bu 55r402 Emulator De Ben Uo Ml Yi Pc'ye Kurdum Verdataya Swamp Dragonu Ekledim Scriptsini Yazdim Cıkardım Binek Cik Gayette Guzel Oldu Ama Binege Cift Tiklayinca Binmiyor da Cantasi Aciliyor Birde Bu Cantasi Aciliyor Dedigim Client 2.0.3 De Oluyo Client ten Kaynaklanirmi Musaitsen Bi Cvp Yazabilirmisin...

Simdiden Tesskürler
Silindi
Members
0
verdataya eklersen zaten client versionu ve sphere versionu farketmez yani 203 ilede görürsün 55r spheredee cıkarırsın.

Şimdi senin durumun hakkında fazla bilgim yok onun defs.scp den kaynaklandığını düşünüyorum.55r de hiç özel binek ekleme girişimim olmadığı için sorununu çözecek kesin bir cevap veremiyorum.Ama 56bnin defs.scp sini bir incele bide sitede arama yaparsan birşeyler elde edebilirsin.

Yerinde olsam 56b ye geçer 56bnin orjinal defs.scp sini kulanır butür sıkıntılar yaşamazdım.Evde açtığın 55r de sorun yok gibi gözükebilir fakat online olarak açtığında crashler(Sunucunun kendini kapatması) olacaktır.
Peki Tmm 56b Yi Kurdum Simdi Ben Bu defs.scp nin Bisiyini Anlamadım Bu Defs.Scp Sinde
mount_0x7a 03eb4 // Unicorn Sole Bisi War.

Ben Uniyi Verdataya Ekliyorum. defs.scp De
mount_0xf1 03eb4 Su Alti Cizili Olan Tarafi Nasil Yapcam O Ne Oluyor Acaba...

Onu Bana Solermisin...
Silindi
Members
0
Dediğim gibi hiç kurcalamadım ve dolayısıyla fikrim yok.56b de ve ml de verdatayaveya scpsini yazmana gerek yok.

Ml, 56b, 4x+ client olunca zaten görürsün ve binersin.Fakat 56bnin orjinal script packi oplsun ki npcs klasorundeki yeni npclerin scplerini sphere görsün.
Eii Bi Deniyelim Bakalim Ama defs.scp Se Ilgisi War Galiba Ama Ben Bi Ole Deniyim Olmadi Arama Moturundan Arastirma Yaparim Verdigin Bilgiler Icin Cok Cok Saol Msn Warmi Acaba Assagi Yazabilirmisin Bi 5 Dkka Ondan Sonra Duzenleden Silersin Tekrar...

Verirsen İleride Script Konusunda Yardim İsteyebilirim.
Silindi
Members
0
Malesef artık msn vermiyorum.Önceki msnyi isteyene veriyorduk.Msnyi iptal etmek zorunda kaldım.Sorunun olursa pmden yardımcı olabilirim yada topic açarsın kimse sana neden yardım istedin demez.
Tmm Ozaman Ole Olsun Bu Verdıgın Bilgiler Icin Cok Saol...

Birde Ben Nerden Soyle Guzel Patchler Bulabilrim

Www.Tanjiers.Org Deme Ordakilere Baqtim Senin Bildigin Baska Bir Web Warmi Acaba.
Silindi
Members
0
Malesef.
Ok Tmm Hadi Ben Isime Koyulam Artik..
Thank You Very Much

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.