Arkadaşlar bilen birisi sevabına bi iki tane multi client yapımını anlatabilirmi
herhangi bi server için mi multi istiyorsun?
Örnek veriyorum X sunucusu Y versiyon bir client kullanıyorsa bu versiyondaki bir clienti indirip ultimanın yüklü olduğu yere atarsın.Daha sonra onu patchlersin ve ultimanın içindeki login.cfg dosyasının içeriğini gireceğin sunucudaki login ile değiştirirsin.Tabi artık bu kadar basit olmuyor çünkü connectorler falan var.

2.yol olarak Sandboxie isimli programla çalıştırdığında 2. clienti açabilirsin.Crack yaparsan 3-4-5 öyle gider.

3.Yol Easy uo ile açarsın falanlar filanlar.
Eğer sunucular connector kullanıyorsa sandboxie indir kur onunla aç, multi engeli ne içindir onada hiç anlam veremedim zatende neyse.
teşekkürler arkadaşalr sandboxi ile actım ama her serverda o bile yemiyo bkz. revo
wmware yükle.
beyler pc eski wmware tarzı güçlü programlarla çift sistem kaldırmaz 2gb ram var suan multi için ugrastığım severın connector u saglam yapmışlar sandbox ı bile yemiyor
multicar : beyler pc eski wmware tarzı güçlü programlarla çift sistem kaldırmaz 2gb ram var suan multi için ugrastığım severın connector u saglam yapmışlar sandbox ı bile yemiyor

Oyundan page atıp bana ulaşın ben size yardımcı (?!) olurum merak etmeyin :))
teşekkür ederim stizz ama gerek kalmadı multiyi engellemeniz imkansız şuan çatır çatır giriyorum yakalarsanız banlarsınız :yes ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.