Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Novice
0.1
bi arkadaş no-ipd en bir şekilde ip almıştı ve server o ipden açılıyodu sürekli bende alıyorum bir domain ama ben sphere.iniye yazdıım zaman olmuyo sitedeki dökümanları inceledim ama faydası olmadı yardım pls

Not Arkadaşınki Dinamic İp idi
:D defalarca denedim ama beceremedim bunu
Novice
0.1
aynen ark nasııl bevcerdi bilmiyorum adama aynanda birdan fazla duvar yapma komutunu sölemedim diye engelledi a.sa soracam :D
No-ip Den Aldınız İpiyi Sphereye Yazmanıza Gerek Yok Spheredeki İp 127.0.0.1 Kalsın Sizin Aldınız Ad Makinanızın İp İsi Adına Kaydedilcek Vede Eğerki Sabit İpse Sorun Olmaz Sabit İP Değilse No-ip Dowloands Kısmında No-ip EXE Var Win Versionunu İndirin Kurun Vede Email Adresiniz Şifreniz İle Giriş Yapın O programa Program Çalıştıkdan Sonra Gözlüklü İcona Tıklayın Gülenyüz Gelir Sonra adınız.no-ip.info olarak hazır olmuş Olacak Kolay Gelsin.
öyle olunca server var gözüküyor serveri seçiyorsun ve de client bom patlıyor bunu kimse çözemedi :(
Novice
0.1
walla server gözükse yine iyi yaws yapamadım gitsin
aynen bnde su olayı bi türlü yapamadım
Sizin sorununuz büyük ihtimalle modem port ayarlarınızla igili
Sorunların tümünün cevabı şudur;

Sphere konsol sahibi arkadaşınız sphere.ini ayarlarını değiştirmeden sphere'ı açsın. Kendi oyuna bağlansın. Daha sonra sphere.ini ayarlarına gelsin ve 127.0.0.1 olan kodları örnekse asdasd.zapto.org(veya sizin içn oln) yapsın kaydetsin ve çıksın. Sphere'ı r r yaparak güncellesin ve no-ip adlı programı açsın.

Bu kadar..
Beyler Şu No İpi çözmül olan varsa= [email protected] Lütfen Yardım Pls

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.