Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
cdlerimde bi orta dünya mapi buldum. Ama içinde çok fazla harici item eklemişler.Neredeyse bütün gumpları ground itemlerini agacları animasyonları değiştirmiş adamlar. Orta dünyanın orjinaline uygun olması için bir sürü sey yapmışlar.
RunUO sunucuda kullanılmış.Ben Mapte gezerken bir çok hatayla karşılastım.Bu hatalar benim Uo sürümüm Clientim veya sphere ile ilgili olabilir.Belkide bu hataların giderilmesi için mapin tekrar UOTC den gecirilmesi gerekebilir.Neyse.

Map UOTC programı ile yapılmıs.Bu programın adamların kullandığı versiyonunu paylaşıyorum

UOTC indir (3.3 MB)

Map'in PSD formatındaki çizimini paylaşıyorum

Görüntüsü ve indirme linki

Map(PSD)indir (14MB)

Map'in mul dosyalarını paylaşıyorum

İçindeki mul dosyaları

animdata.mul, art.mul, artidx.mul, gumpart.mul, gumpidx.mul, hues.mul, map0.mul, map2.mul, multi.idx, multi.mul, progress.idx, progress.mul, radarcol.mul, skillgrp.mul, staidx0.mul, statics0.mul, staidx2.mul, statics2.mul, texidx.mul, texmaps.mul, tiledata.mul

Mul Dosyalarını İndir (159MB)

Mapin bir kaç görüntüsünü paylaşıyorum

Diğer çalışmaların daha güzel yahu bunu fazla beğendiğimi söyleyemicem ama eline sağlık..
Eline sağlık paylaşımlarının devamını bekliyorum :)
Vay tam aradığım şey , teşşekkür ederim eline sağlık (:
Güzel çalışma.:) Senin deil herhalde açıklamadan onu çıkardım. Senin Çalısmaların Daha güzel =) Başarılarının devamını diliyorum..
bunları nereye koyacaz ?
üstad burda animlerde bi oynama varmı
resimlerde gördüğüm hep gump anim olarak bi değişiklik olan varmı ?
Banned
-3
güzel paylaşim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.