Arkadaşlar öncelikle herkese çalışmalarından dolayı başarılar dilerim. Şimdi yıllardır süregelen Ultima Online hayatımıza bir yenilik katmak bizim içinde muhteşem bir duygu olucaktır.

Ciddi projeler için destek olmak istiyoruz. Büyük bir Ultima Online yatırım planlamamız bulunmakta bizimle iş ortaklığı kurmak isteyenler [email protected] adresinden bizlere mail gönderebilir.

Öncelikli Şartlarımız;

Sunum yapılabilmelidir. ( Sanal ortamda uygulamalı anlatım. )
Scriptleri arasında özellik ve çekicilik olmalıdır. ( Questler, eğlenceler vs... )
Kullandığı sphere modelini ve script dilini iyi bilmelidir.
Nasıl bir ortaklıkmış açık anlatsaydın iyi olurdu.
Tüm hakkı saklıdır desem, boş bir iş olmayacağını söylesem. Yeterli midir? Ancak şunu belirtmek isterim ki gerçekten ciddi bir yatırım ve büyük bir proje olarak devam etmek istiyoruz.
İyi bir scripter hiçbir zaman sponsor veya ortak'a gerek duymaz bende bunu belirtiyim.
enesevercan : Tüm hakkı saklıdır desem, boş bir iş olmayacağını söylesem. Yeterli midir? Ancak şunu belirtmek isterim ki gerçekten ciddi bir yatırım ve büyük bir proje olarak devam etmek istiyoruz.
Dostum bi büyük projen varsa bunu açık açık belli etmelisin. Tüm hakkı saklıdır sözü ne alaka. Boş bir iş olmak veya olmamakla bi alakası yok. Tüm hakkı saklıdır demek" tüm haklarımı saklarım kimsenin bilmesine gerek yok "anlamına geliyor... Yinede başarılar dilerim
Böyle nasıl ilgi çeksem ne yapacağımızıda belli etmesem insanlar iflet olsa çabaları başarılı tebrikler.
Xearth : İyi bir scripter hiçbir zaman sponsor veya ortak'a gerek duymaz bende bunu belirtiyim.
niye gerek duymasın ki?
Lucretius :
Xearth : İyi bir scripter hiçbir zaman sponsor veya ortak'a gerek duymaz bende bunu belirtiyim.
niye gerek duymasın ki?

Çünkü ortak veya sponsor oldumu sunucunun cıvığı çıkıyor ben çok yaşadığım için biliyorum en son 2 yıldır sponsor veya ortak ile sunucu açmadım. + birde kendisi hazırlamışken neden sponsor'a gerek duysunki?
Xearth :
Lucretius :
niye gerek duymasın ki?

Çünkü ortak veya sponsor oldumu sunucunun cıvığı çıkıyor ben çok yaşadığım için biliyorum en son 2 yıldır sponsor veya ortak ile sunucu açmadım. + birde kendisi hazırlamışken neden sponsor'a gerek duysunki?

Olaya farklı bir yerden bakıyorsun. Bence asıl bakılması gereken nokta şu; Bu adam iyi bir scripter olabilir ve ekonomik olarak sıkıntıları olabilir bu konuda sponsor devreye girer. Tabi sözleşme yapılması yolu ile doğru düzgün sponsorluk yapan arkadaşlardan bahsediyorum.
Orası öyle tabide ultima online için kimse sözleşme yapmaz sanmıyorum özel bir mulkiyet değil ki bu :)
oyun sitesine sponsor reklam verip , reklamların tıklanma oranına göre yapılan anlaşmalar duydum . İki tarafta istediklerini aldıkları anlaşmalar yapılabilir diye düşünüyorum ben. Bi kaç oyun sunucusunda görmüştüm sanırım.
Gecenlerde biri konu acmıstı web tasarim ve vps'yi sagliyacagim demisti bende msn verdim ekledı serveri tamam acalım dedi ben weble vpsyi ayarladim gönder acalım dedi bende normal scp'siz attım atar atmaz bi baktim adam msn kapadi yani bir nevi sphereyi çaldi ama 56b orjinali :D bunu bilerek davranalim arkadaslar amacim yargilamak degil başima gelen olayi soyluyorum.
Master
59.2997
Önce siz sunacaklarınızı iyice belirtmelisiniz ki insanlar size güvenip, inanıp sizlerle projelerini emeklerini paylaşsınlar. Yalnızca adres ve isim yazınca pek bir inandırıcılığı olmuyor açıkçası.

@Xearth

Neden gereksinim duymasınlar ki? Bilgisi vardır ama onu gerçekleştirebilecek maddi gücü yoktur. Bunu başkasının belli bir karşılık çıkarınca karşılaması gayet doğaldır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.