Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Getting UO
There are several ways you can start playing UO:

Download the 14-day free trial here
Download the UO client and purchase a Ultima Online: Mondain's Legacy code here

https://www.uo.com/newplayer/newplayer01.html

Burda 14 Günlük Deniyebileceğimizimi söylüyor aceba?
eet 14 gün bedava sonra aylık ücret...
Aa O zaman deniyelim bi (:
Silindi
Apprentice
2.5
jakal1912 : www.phonexuo.com Pvp Shard Kımsede Olmayan Sistemler Burda Gel Gör :D !
Ya Yazik Hakkeden Yazik Kendini Düsürüyorsun Burda Ne Kadar Gurursuz Insanlarsiniz Reklam Bolumu Var Git Orada Yayinla Reklamini ayip be topici kirletiyorsun YETER UO&裟nun kalitesi sizin gibi insanlar yuzunden bozuluyor ayip..

Serverin ne oldugu belli oluyor zaten administrator'u yazamayan serverdan ne beklenir ... Administrartor rartor yaziyor bari admin yaz arkdasim bilmiyorsan ..

Bu konu XoniOr tarafından düzenlendi(2008-06-13 15:11, 15 yıl önce)
:D Administrartor :D

Gerçekten Yazık (: Karne Parasını Alan Şimdi Koşucak Ftp ile uo açmaya.
Silindi
Apprentice
2.5
Hep Scp Pack Dagitimi Yapanlarin Suçu ... Bunlar toplama scp ile server acamaz sadece scp pack kopyala yapistir yazik ..
mthN : :D Administrartor :D

Gerçekten Yazık (: Karne Parasını Alan Şimdi Koşucak Ftp ile uo açmaya.

Aynen !!!
Script packle alakası yok.İnsanlar istediği script ile sunucu açabilir,kimse karışamaz.Ama şunu bilmelidir ki ben sunucumu acıyorum fakat maddi gelirim,özel hayatımı etkiler mi,insanların emeğine bir anlık heves için yazık eder miyim ? Ayrıca kendimde bunu yapacak kadar akıl var mı,sorumluluklarımı biliyor muyum ? ( akıldan kastım,nerde nasıl davranılacağını bilmek.)
Silindi
Expert
6.3
Nexima : Script packle alakası yok.İnsanlar istediği script ile sunucu açabilir,kimse karışamaz.Ama şunu bilmelidir ki ben sunucumu acıyorum fakat maddi gelirim,özel hayatımı etkiler mi,insanların emeğine bir anlık heves için yazık eder miyim ? Ayrıca kendimde bunu yapacak kadar akıl var mı,sorumluluklarımı biliyor muyum ? ( akıldan kastım,nerde nasıl davranılacağını bilmek.)

+1
Bence tek nedeni insanların cahilleşmesi.Bilmedikleri şeyi öğrenmeden yapmaları.Bu işi öğrenip öyle gireceksin yada profesyonelleşmiş insanlara bıracaksın.
Bişey Dicem nasıL Alabiliirm 14 günlük deneme accountu?
https://ultima-registration.com/
üyelii al 14 gün sonrada kapa
hesap vermeden sadece 14 günlük deneme oluomuydu bimiyorum.
araştırmak lasım bi
Fredy : Bence tek nedeni insanların cahilleşmesi.Bilmedikleri şeyi öğrenmeden yapmaları.Bu işi öğrenip öyle gireceksin yada profesyonelleşmiş insanlara bıracaksın.

Burası Türkiye. Sen hiç olay dahada vahim bir durum almadan musluğu bozuldu diye tesisatçı, prizi bozuldu diye elektirikçi, çamaçır makinesi bozuldu diye tamirci çağıran aile reisi gördün mü?Ben hiç görmedim :D
Silindi
Novice
2
|ZagoR| :
Fredy : Bence tek nedeni insanların cahilleşmesi.Bilmedikleri şeyi öğrenmeden yapmaları.Bu işi öğrenip öyle gireceksin yada profesyonelleşmiş insanlara bıracaksın.

Burası Türkiye. Sen hiç olay dahada vahim bir durum almadan musluğu bozuldu diye tesisatçı, prizi bozuldu diye elektirikçi, çamaçır makinesi bozuldu diye tamirci çağıran aile reisi gördün mü?Ben hiç görmedim :D

Öle Adam Türkiye'de yok Zaten xD :D iyi guldurdun beni aksam aksam zagor =))
Bende Şimdi Age of Shadows yüklü.
En başından patch yapsam kaç mb dır tahminen?

Ve Güzelmi sizce değermi?
Denememe.
Skill Kasmak accayip zor mu :) Ki zordur tabiki :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.