Ultimanın cöküse gectigi şu dönemlerde Ovedron tarzı bir serwerın tutucagına inanıyorum.Oynayanlar ne demek istedigmi anlıycaklardır.Eger sunucu acmak gibi dusuncesi olan arkadaslar varsa ovedrondaki sistemlerin %99 unu hatırlıyorum zamanında cok tutmustu suandada tutcagına inanıyorum kendine guvenen arkadaslar varsa eger söylebir serwer acında oynayalım yaş geldi geciyor..

1-Ortadunya haritası.
2-Irkların yetenek , becerilerini ön plana cıkarıcak , hem pp ye hem rp ye uygun kapsamlı bir ırk sistemi..
3-Irklara özel binekler , silahlar , ve bonuslar..
4-Skillere gore ph ayarı..
5-En az haftada 1 kez yapılacak questler..
6-Ultimanın olmazsa olması sadelik ve itemlerdeki deger dengesi..

Oyananabilicek bir serwerın 6 sartı..

Bu konu ismira tarafından düzenlendi(2008-09-30 18:47, 15 yıl önce)
reklam yerini kullansan daha mantıklı olur. tavsiyene tşkler.
Tam düsündügüm gibi kimse elini tasın altına sokmak istemiyor hazır scriptler , pwp serwerları warken..
Mrb. Ben Redbull .. Ovedronda oynadım. hatta kurucularını yakından tanıyorum Talon (emre abi ) Ku , Fyrox , Devil , Anaqlareall. ovedron zamanı gecti arkadasım ovedron ovedrondu.. hicbiri Talonun yani emre abinin yaptıgını yapamaz :).. ha ona benzer evet acabilirsin ama sunu söylemek isterim kimseye benzeme kendin bildiğin gibi bir server ac. ovedronu acarken emre abi kendi icin actı zevk almak icin değil 10 playerda olsaydı oynardı sanrm uodaki problem bu zaten player olmadıgı icin kapanan onlarca server.. yani ovedronun tadını tekrar geri getiremezsin... Yani 6 sart snlardır bunlardır demek sacma ovedronda questler tam 1 hafta boyunca anaqlaraell i gökhan abiyi uykusuz gördüm quest yazardı. yani emek işi bunlar... adamlar yaptılar yapıcaklarını anaqlarell calısıyor. fyrox calısıyor yani hepsi ultimadan koptu.. ama size yeni bir süprizim var.. Talon ultimaya dönüyor hbrniz olsun.. 1 ay sonra herkez duyar zaten serveri sadece kısa bir seyden bahsedim.. Uluslar arası bir server olucak....
ismira:
1-Ortadunya haritası.
2-Irkların yetenek , becerilerini ön plana cıkarıcak , hem pp ye hem rp ye uygun kapsamlı bir ırk sistemi..
3-Irklara özel binekler , silahlar , ve bonuslar..
4-Skillere gore ph ayarı..
5-En az haftada 1 kez yapılacak questler..
6-Ultimanın olmazsa olması sadelik ve itemlerdeki deger dengesi..

Bizde Bunları Yazan Pek Cok Rp , PP ve PvP Sitesi Gördük.
Yane Anlatmak İstedigim Yaparsaniz Size Yapmazsaniz Gene Size =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.