Silindi
Flame : Sen .add 'i bil yeter sende o potansiyel var =)
Hahahah yarıldım:kikirik
Valla boyle baslık acan adamla dalga gecmeyenle ve kendisiyle boyle dalga gecilen adam kufur etti diye kızan adamla dalga gecmeyen adamla dalga gecerim ben.
ya bir kere, kod değil. Komut bunlar öğrenemediniz. Kod la komut arasında çok fark var. Herneyse.

sihirbaz efendi. Dellendirme adamı. Sana sikrip dersi veririm ben çok güzel. Millete ordan sövüp sövüştürüp deli etme milleti.
Xlore : .serv.shutdown
+1
:gorme gitsin.. ;)
bu insanların zeka yaşı kaç acaba çok merak ediyorum:kikirik
Silindi
Master
3.1
Spawnsas:
eskiden bende böle idim herkese laf sokardım

sanırım hiç bişi değişmemiz.
Vay mortal kombatcımısın?:D
bana bu saatte mortal i download ettirceniz canım cekti yokmu linki uo ya basladım baslayalı oynamadım :zipla
ahada buldum linkini :) bide sensible world of soccer wardi oda cok fena bi oyundu ya tek disket:D
Bende sub-zero hastasıyım.İsmimdende bellidir:D
Walla Pes Yha Ne Kdr Saçma ßi Topic ßu.. Komutları ßilmeyen Adam'ın Plevel 7 'de Ne işi War..:kikirik
.xstone .info .xedit .kick:p
maşallah süper konu dağıtıyosunuz. :) konu mantıksız ama olsun siz yinede tecrübelisiniz au arada subbzero güzel espiri yaptın
vayy mortal , kombatcımısın gibisiniden
:)
Arada bir yapıyoruz :D Plevel 7 de işi yok bencede çünkü oyun komutlarını bilmeyen bi adam script de hiç bilmiyodur.O zaman neyin ownerı artık siz söyleyin.Gelmiş sphereye çökmüş deve gibi.(Kıçımın ownerı)

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-10-01 21:44, 15 yıl önce)
jumperwanted : ***

:con

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-10-01 21:44, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.