Arkadaşlar pagan açılcak die bişi duydum doğrumudur acaba
??
charım wardı orda action fln iyiydi alternatif bir shard ımmm hayırlısı diyelim

Bu konu marje tarafından düzenlendi(2010-07-30 01:29, 13 yıl önce)
Hayırlısı :)
Gerçekten Pagan Uo çok güzel bi server'dı staff kadrosu ve playerları olsun zevk aldığım bi sunucuydu, umarım tekrar aynı kadro ve aynı şekilde açılır. Hayırlısı.
Qnd : Gerçekten Pagan Uo çok güzel bi server'dı staff kadrosu ve playerları olsun zevk aldığım bi sunucuydu, umarım tekrar aynı kadro ve aynı şekilde açılır. Hayırlısı.

Yalan vallahi yalan.
Marlock :
Qnd : Gerçekten Pagan Uo çok güzel bi server'dı staff kadrosu ve playerları olsun zevk aldığım bi sunucuydu, umarım tekrar aynı kadro ve aynı şekilde açılır. Hayırlısı.

Yalan vallahi yalan.

Ne Yalan :D açılacağımı ?
Master
59.2997
bu kadar sözü edildiğine göre muhtemelen yakında açılır sunucu.. klasik politikadır bu.
Slothere : bu kadar sözü edildiğine göre muhtemelen yakında açılır sunucu.. klasik politikadır bu.
Vala bilemicem ama açılmasını isterim tabiki, pagan gerçekten güzel bi sunucuydu.
Pagan güzel*Dİ* paganın pvp olmadıgı zamanlarda oynamıştım zaten pvp oldugunu duydugum gün girip bi dolandım vurdugunda por ort grav indiren o garip kılıcları falan gördüm kactım oradan eger öyle saçma sapan işlere kalkışıp güzel serveri pvp yaparak bozmasalardı(pvp ye kötü demiyorum o tercih meselesidir ama o salak saçma itemlere kötü diyorum *denge bozar* knight oynamıyoruz sonucta burada erken başlayan levelini kasıp itemini cıkarıp sonradan başlayını geçicek diye bir olay olamamalı... anlatabildim sanırım derdimi :) ama eger yine rp olarak acma kararı alırsa güzel olur dogrusu evet
Qnd :
Marlock :

Yalan vallahi yalan.

Ne Yalan :D açılacağımı ?

Aynı kadro aynı kalite tanrının eli uzanmadığı sürece türkiyede böyle birşey gerçekleşmez.
biraz araştırdım doğruymuş açılcağı ama kadro değişikliğe gitmiş ama olsun paganın havası başkaydı bakcaz
Vala aynı kadro ile açılmazsa bence aynı olacağını zannetmiyorum :(
Sanıyorum Velovis piyasayı yokluyorsun. :)
Bence açılmalıdır, rekapet ortamı her zaman iyidir. Zaten belli başlı 4 sunucu var , pagan ile bu sayı 5 'e yükselir.
@velovis

açın açın:D piyasayı yoklamayın:D olur bu iş:D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.