Arkadaslar benim page sorun var..

Page atıyorum gönderiyor ama 0 sıradasınız diyor ve .pg yazdıgında hic page bulunamıyor mesaj geliyor lütfen yardım..

Simdiden Tesekkürler..
Novice
-14.8
.add i_page_Box
NASIL YANİ .add i_page_box ?
komutu yazıp bir stone çıkaracaksın. anladın mı?
stone uid sini scpye eklemen lazım page sistemi kurulumu die arat cıkar anlatımı snırım.
Tesekkürler..
Yahu arkadaslar ben bunu denedim çıkartım ama hala 0 yazıyor du ne olcak
Page Box Kurma Sistemi:
Oncelikle Bir Adet Page Box Cikiyoruz..

.info Dan İnfo Suna Bakiyoruz... Ve Daha Sonra En Ustte Serial No Var Ordaki Serial NO Yu Aklinizda Tutup..

c:/sphere/scripts/ klasorune girip page.scp adli dosya yi bulup aciyoruz ve daha sonra ctrl f yaparak metin belgesi arama motorunu cikariyor..

ve daha sonra var.pg_box diye aratiyoruz karsimiz var.pg_box'un yanında bir no cikicak tip ki boyle var.pg_box 04000bcbb siz o 04000bcbb yi silip page box'unuzdaki no yu giriyoruz ve tekrardan 04000bcbb diyee tekrar aratiyor sonra onuda page boxunuz'daki no ya giriyoruz sonra tekrar dan 04000bcbb diye aratarak o no yu da silip page boxunuz'daki no yu girerek scp'yi kay detip kapatiyoruz ve bu boyle olup bitiyor...
Gercekten guzel anlatım
oncelıkle page box'su cıkar starda bı yere uidini al ornk=0400aa12 gibi ni numara werıcek sana onu page.sc sine girip bu tarz 2 tane numara war onları sıl ve uid dini aldıgın numarayı buraya kodla res at tekrar page at olucaktır.
Sphere emulatorunu 56b yapmani siddetle tavsiye ediyorum..
her zaman yeni nesile uyucaksın tabiki 56b
sagolun böle topicler yaptıgınız icin :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.