Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaslar su sorguda sanırmı bir hata var bu hata parantezden kaynaklanır. naptıysam bu hatayı bulmadım sızce sorgunun neresınde hata var ?

SRC.NEWGOLD <EVAL ((<SERV.ITEMDEF.<REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_ITEM1>.VALUE> * <REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_AMOUNT1>) + (<SERV.ITEMDEF.<REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_ITEM2>.VALUE> * <REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_AMOUNT2>) * <REF1.TAG0.ZORLUK>) + 40000>

Tesekkurler.
bi hata gözükmüyo şöle dene bakalım alternatif tıp uyguluyalım

SRC.NEWGOLD <EVAL ((<<SERV.ITEMDEF.<REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_ITEM1>.VALUE> * <REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_AMOUNT1>>) + (<<SERV.ITEMDEF.<REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_ITEM2>.VALUE> * <REF1.TAG0.TESLIM_EDILECEK_AMOUNT2>>) * <REF1.TAG0.ZORLUK>) + 40000>

neymiş bu ya :D
Basic hocam denedım ama fark eden bırsey olmadı bu bır ticaret systemı yazdıgım kodda tıcaret sonucu kaznılcak mıktar . tıcaret bıtıyor sadece o sonradakı 40000 lıtayı verıyor . yanı ondekı kodlamada bır hata var calısmıyor .
Master
59.2997
local.1 = <eval (<serv.itemdef.<ref1.tag0.teslim_edilecek_item1>.value> * <ref1.tag0.teslim_edilecek_amount1>)>
local.2 = <eval (<serv.itemdef.<ref1.tag0.teslim_edilecek_item2>.value> * <ref1.tag0.teslim_edilecek_amount2>)>
src.newgold <EVAL ((<local.1> + <local.2>) * <REF1.TAG0.ZORLUK>) + 40000>

Bi dener misin?
Tesekur ederım ustad cok saol sen lai'nın codlamıs oldugu acc systemını kurmayı hıc denedın mı dun sabahdan berı ugrasıyorum olmadı diye mesaj verıyor cpanelden mysql database yarattım kullanıcı adı sıfre hersey dogru cpanelde suncu adresı localhost olarak gorunuyor . hepsını yaptım bana dedıgı mesaj olmadı :)

<?
// form başka yerdden
if (!$okmu) {
echo "Olmadı (:";
}
else {
//form bilgisi eksikse
$vthost =@$HTTP_POST_VARS["dbhost"];
$vtkullanici =@$HTTP_POST_VARS["dbuser"];
$vtsifre =@$HTTP_POST_VARS["dbpass"];
$vtadi =@$HTTP_POST_VARS["dbname"];
if ($dbhost == "" or $dbuser == "" or $dbpass == "" or $dbname == "") {
include "ust.php";
echo "
Lütfen eksik kısımları doldurarak tekrar deneyiniz.";
include "alt.php";
exit;
}
$dbcon = mysql_connect($dbhost, $dbuser, $dbpass);
if (!$dbcon) {
   die('<font face="tahoma" size="2"><b>Mysql bilgileriniz yanlis.</b><br>
   Dogru mysql bilgilerini edindikten sonra<br>
   Tekrar deneyiniz.');
mysql_select_db($dbname);
exit;
}

burayla ılgılı bır sorun var ama anlyıamadım php bılgım fazla olmadıgı ıcın . hersey dogru ama gelen mesaj olmadı kulrum panelı vs acılıyor ama bılgılerı yazınca olmadı dıaye mesaj gelıyor ? sızce nden olabılır . yardımlarınız ıcın cok tesekkur edeırm.
Master
59.2997
Daha önceden kurmadım ama tahminen hataya bakılırsa bilgilerde bir problem olabileceğinden şüpheliyim. Çünkü kodlarda bir problem görünmüyor, bunu birkaç sunucu daha kullanmıştı sanırım onların da problem yaşadığını duymadım hiç.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.