Arkadaşlar elinizde kiirin,hiryu,swamp dragon gibi binekler veya degisinik npcler varsa patchlarını upload edip paylaşır mısınız ? Birde tam olarak napıcam onuda anlatırsanız sevinirim.Client 2.0.3 için ama arkadaşlar yani 5x serisiyle gir görürsün öyle herkez göreiycegi için patch istiorm :)Bende elime geldikçe paylaşıcam burada...
tanjiers.org burdan bulabilirsin site boyle bişeydi . yanlış yazmış olabilirim.burda butun herşey var..
komancım site dogru ama tam bineklerin bölümünün linini tam olarak ordan bulup atarsan sevinirim ben bulamadım birde nasıl yapıcagımı :) Çok teşekkür ederim kusura bakmayın kafam fazla basmıo bu yüzden umarım yardımcı olursunuz...
https://www.tanjiers.org/modules.php?name=Verdata_Patches

Burda asagıda patchler var yaratıklar binekler orda patch rarlarinin icinde vertada uop la aktaracan nasılmı

klasor olustur
verdata.mul yanıa yapacagın patch ismini patch.uop yap orada birlestiri var ona bas otomatik kendi yapcak hemen yanındada scp doyası var onuda scriptlern birine koy olur.

valla daha net yardımcı olamiyacagım tam anlatacam dermanım yok kaç saatir tutulan balıkları geminin kasasına gonderemiyorum başım agrıdı..

baslıkta actım kimsede yazmadı. demkki onlarda artık sorun cozmekten buıktılar..eskisi gibi degil bura herkesin artık onemli işleri var..
Saol koman
[CHARDEF 0088]
DEFNAME=c_yeti
NAME=Yeti
CAN=02704
CATEGORY=Other
SUBSECTION=Icewind Dale
DESCRIPTION=Yeti

On@Create
Str=150
Dex=200
Int=250
Hits=150
Mana=250
Stam=200

arkadaşlar yetiyi çıakrttıgım an ölüyor verdatası var görğyorm hemen ölüor ama bunun sebebi ne ?
yetinin scp sinde sorun wardır iice kntrl et
onu bende biliorm scp bu hani nerde sorun :) bir kaç npcde daha böyle oldu...
benimde işime yaradı çok teşekkür ederim..
ya bazı yaratıkları çıakrttıgım an ölüyor bunun sebebi ne ?
arkadaşlar yardım edecek yok mu hiç bi scpter anlamadı mı bundan :)
Arkadaşlar sorunu çözdüm başka patchi olan paylaşa bilir mi :)
baska site yokmu beyler..

ayrıca dökümanları araştırdım ama yapamadım diyelım andariel i indirdim nasıl yapacam uop michelangelo mu illa ?

Bu konu ZoLLy tarafından düzenlendi(2008-03-29 03:36, 16 yıl önce)
Arkadaşlar elinizde kiirin,hiryu,swamp dragon gibi binekler veya degisinik npcler varsa patchlarını upload edip paylaşır mısınız ? Birde tam olarak napıcam onuda anlatırsanız sevinirim.Client 2.0.3 için ama arkadaşlar yani 5x serisiyle gir görürsün öyle herkez göreiycegi için patch istiorm Bende elime geldikçe paylaşıcam burada...

bu arkadaşın her yerde bi sorusu var bol sorunlu bir servera hazır olun gibi bişe olucak.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.