Arkadaşlar ben serverda şöle bir şey yapmak istiyorum:
Karakter 1-5 yaş arası güçsüz olsun 6-99 yaş arası,Yaş geçtikçe güçlensin 100 yaşına geldigi zaman karakter silinsin

Anlamadıysanız 0 yaşından 5 yaşına kadar +1 damage vursun
6 yaşında +2
7 yaşında +3
8 yaşında +4
100 yaşında karakteri belirlediğim koordinata atsın ve yanda kareterinizin silinmesine [time] kaldı desin
Bunu yapmak mümkün olmalı çünkü bir shardda gördüm
Yardımcı olurmusunuz ?
manyaqq : Arkadaşlar ben serverda şöle bir şey yapmak istiyorum:
Karakter 1-5 yaş arası güçsüz olsun 6-99 yaş arası,Yaş geçtikçe güçlensin 100 yaşına geldigi zaman karakter silinsin

Anlamadıysanız 0 yaşından 5 yaşına kadar +1 damage vursun
6 yaşında +2
7 yaşında +3
8 yaşında +4
100 yaşında karakteri belirlediğim koordinata atsın ve yanda kareterinizin silinmesine [time] kaldı desin
Bunu yapmak mümkün olmalı çünkü bir shardda gördüm
Yardımcı olurmusunuz ?

Oyun süresi ya da kill sayısı üzerinden bir şeyler düşünebilirsin bu konu hakkında. Scripting bilmediğim için anca böyle bir tavsiyem olabilir.
Yok dostum zaten ben server kumaktan vazgeçtim..
Genede sağol ama adam akıllı bir pvp yok oynayacak
Arcanumda binekle yatırıyorlar ya ona gıcığım :)
manyaqq : Yok dostum zaten ben server kumaktan vazgeçtim..
Genede sağol ama adam akıllı bir pvp yok oynayacak
Arcanumda binekle yatırıyorlar ya ona gıcığım :)

Vallahi oynama hevesim var ama sunucu yok bi ara RunUO sunucularına girmek istedim ama Sphere çıkışlı olunca insan haliyle oturtamıyor o havayı en azından bende öyle. PP-RP-PVP hiç bir sunucu şu an bağlanılabilir derecede değil. Yaz mevsimide geldi hayretlerdeyim açan eden falanda yok :)
Novice
-0.500001
Valla bence neyde oynadıgından cok kımle oynadıgın onemli eger arkadas cevren varsa binek falan dinlemyon hepsi zevkli geliyor biz uc kardesız abimle kardesım evada oynuyor girdigimde buyuk zevk alıyom aynı sekılde eski arklarım elpidada oraya giriyom yine zevkli geliyo yanı yanında kımle gittigin daha onemli bence
Eğer gerçekten istiyorsan hiç bir zaman vazgeçmemen gerekir fikirlerinden vazgeçersen kendini aşmassan her zaman birilerine bağlı olarak yaşarsın
Nebula var hala oynanacak server .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.