Arkadaşlar Ben Potionları Birleşik Yapmak istiorum Bu Konu Hakkında Topic var ama version 56b scpsi Benimkisi 55r 4.0.2 Eger Elinizde Scp varsa YOllarmısınz ... Amacım sadece Potların Birleşik OLması Tek tek Taşımayla Urassınlar Die Elinde Olan Koyabilirse Cok MkakBıle gecer :utangac2
Ukalalık Etmek Gıbı Olmasında 56b Ye Gecsen Senın Icın Cok Daha Iyı Olur Su Anda Buradakı Arkadasların Yardım Ettıgı Ve Yayınladıgı Scplerın Cogu 56b Uyarlı..
Ya Elinde Elbet 55r icin Olan vardır ben Rica ettim Olan varsa Yollasın 56b cok karışık gelior bana Alışamadım Ben Cooo0o0o0ok Önceden 55i Kullanmıştım en son sonra baya bi ara verdim 55r bile karısık geldi :D

Şimdi Yine rica ediorum elinde olan varsa buraya Koyabilirmi scpyi :utangac2
Novice
-14.8
Akillis bu konu hakkında bir kod yazmıştı sanırsam.
Artık 55r scripterlik yapan pek kalmadı ama script pack's varsa onlardan bulursun başka çağren yok çünküm !!!
Ya Akillis Arkadaşımız Bu Konuda Scp yapmısta ... Scp 56b icin aldım ekledim Onu Olmadı yahu :D

yani 55r icin bulmam zor diorsnz Hmss peki ben şey denedm Şimdi Pot alıorsun TEk 1 Dene gelior ama Tıklayınca 6 tane dior bunları tıklayarak icince Oluor sayısıı 15'e yükselttim ama 6 tenede gene bitior Scpde 15 ama 6 tıklamada Bitior Bunu nasıl Düzelte bilirim Birde

[itemdef i_bag_newbie]
defname i_bag_newbie
type t_container
id i_bag

on=@crate
ATTR=attr_newbie
color 080a
return 1
endif
[eof]

Böyle bir Newbie Bag scpsi yaptım cıkarınca bagda Renkte Olmuor newbiede Olmuor nasıl yapabilirim yardımcı Olurmusunz :?
Orada Return ne endif ne if sorugusu mu koydun !!! duzelttt
Novice
-14.8
crate ne ?

create olacak
Newbie bag ;

[itemdef i_bag_newbie]
defname i_bag_newbie
type t_container
id i_bag

on=@create
attr=attr_newbie
color=07a1
Silindi
Expert
14.3
u-s arama yerine amountable potion yaz

direk çıkar zaten programı indircen anlatımıda var amountable potion yapımı versiona bakmıyor

özel bi scriptte gerekmiyor iş mulda bitiyor

ama sphere_items_potions.scp veya potions.scp ye girip bütn potlara
on=@click
message @0481 <amount> <name>
return 1 y

yaparsan kolaylık olur

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.