Rp Shard Projemize =

1 Adet Web Master Vede 1 Adet Client Editing & Verdata ' Ci Aramaktayiz.

not= ilgilenen arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilirler.
Gerçekten çok açıklayıcı bir başlık olmuş.
:no

Başlık : "projemiz"
- Başlıktada bahsettiğiniz gibi birazda şu projeden bahsetseniz daha iyi olurmuş. Yinede umarım aradığınızı bulursunuz.
karşılık ne alıcam ?

sunucuda adminlik ? , para ?

yada

"teşekkürler" kelimesi ? bu gönüllü bir işmi ?

yok ilgilenmiyorum boş vaktim yok bu aralar sadece karşılık olarak ne veriyorsunuz acaba diye merak ediyorum.
Client editing ne zamandan beri bi meslek herkes dökümanlardan yapabilir zaten ha connector diyorsanız ayrı.
Yanlış anlaşılmasın ama arada bir eleştirme dışında birşeyler yapın bu kadar seviyorsanız u-s'yi yapılacak dolu paylaşım var.
Dostum Sanamı Kalmış Benım Konumun Başlıgı Sizene İşinize Bakın.

Sen Modetormusun Arkadaşım hatam varsa modetor uyarır sanane ya sinir etme agzimi açtirtma zeus çok oluyon bak sen dc-game sende vede marlock hepiniz çok oldunuz siz kimsinizki karışıyorsunuz konuya adamı hasta etmeyin bak veletlerle konuşuyoruz zaten.

@Aramachus

Sira sana gelelim sana gel zorla yardımcı ol diyen oldumu yok bebek gibi oturup konuşma git emzigini al sen.

Not = Veletler Konuya Yazi Yazmasin Lütfen.....
@Bydark demişki:Not = Veletler Konuya Yazi Yazmasin Lütfen.....

Buna sen karar veremezsin.
Ayrıca Konu başlığı arkadaşlarında dediği gibi yanlış olmuş.
Projemiz diye başlayan bir başlıkta xxxxx arıyoruz diye bir açıklama yanlış olmuş.

Edebiyat Dilbilgisi vs dersi görmedinmi hiç...
ByDarK : Dostum Sanamı Kalmış Benım Konumun Başlıgı Sizene İşinize Bakın.

Sen Modetormusun Arkadaşım hatam varsa modetor uyarır sanane ya sinir etme agzimi açtirtma zeus çok oluyon bak sen dc-game sende vede marlock hepiniz çok oldunuz siz kimsinizki karışıyorsunuz konuya adamı hasta etmeyin bak veletlerle konuşuyoruz zaten.

@Aramachus

Sira sana gelelim sana gel zorla yardımcı ol diyen oldumu yok bebek gibi oturup konuşma git emzigini al sen.

zaten senin gibi bi adamın projesinden hayır gelmiceğini düşünüyordum sadece uzaktan başlıklara bakarken di bu düşüncem

bu yazıyı yazdıktan sonra sen o server la uğraşma derim senin edit bascağın 1-2 lamerden başka oynuan olmaz
Rp Cok Oynayan Yok Artık Herkes PvP Oynuyo Millet İtem Kasmaktan Bıktı Bence Açmayın Pişman Olursunuz
ByDarK : Dostum Sanamı Kalmış Benım Konumun Başlıgı Sizene İşinize Bakın.

@Aramachus

Ahahaha. Burdan yazarak bir şey olduğunu tahmin etme.Velet kelimenede dikkat et. Adam gibi soru soruyoruz eğer eziliyor isen baştan diyebilirdin.Yarası olan gocunur.Gel zorla yardımcı ol demediğini biliyor herkez uçma havalara soruyoruz karşılığını vericekmisin yaptıklarımızın.
Veletler dedi uhuhu..
Birgün beklerim "İstanbul / AVM Hospital - Zara Giyim" müdür yrd. çağırırmısınız de velet hangimiz yakından görüşelim bi çayımı falan içersin içine oturcak çünkü. daha kardeşim yaşındasın bana gelmiş "velet" diyorsun.
:)

Bize b*k atana kadar başlığında açıklayını bir konu yayınla. "yok o ölmüş bu sağ kalmış diyip boş başlıklar açma"

- Ayrıca seni uyarmak için "moderatör veya yetkili" olmaya gerek yok ben görüş açımı söylemiştim ilk okul 4.sınıf terk sanırım.
:asik2
Adept
4.3
Toparlanmayacak bir konu bu artik. Kilit.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.