Arkadaşlar bilen varsa lütfen yardım etsin oynanırmı acaba klavye ve fare kullanılıyor acaba ultima yüklenirmi bilen varsa cok sevinicem şimdiden çok teşekkür ederim
sanmıyorum ama eagames yeni paketlerle bunu destekleyebilir.
Eğer Ps3 de böyle bişey olursa ilk wow gibi oyunlarda olur ultima fazla onemsenceğini sanmıyorum ps3 de olursa eğer böyle bişey psp dede olsun :D
aynen psp ye yapsınlar
Evet Uo dan önce Wow yapılır daha sonraları ko gibi daha düşük kaliteli oyunlar ki Uo ya sıra gelene kadar bir ömür tükenir :)
UO KR olur ML vede AOS ye olacağını sanmıyorum zaten yenı ek paket geliyor... Ayrıca WoW gibi pc lerde kasan bir oyunu psp ye zor yaparlar anca ps3.Ayrıca UO ya yapıldı dıyelım sen free suncuularda oynayamazsın mecbur OSİ oynarsın kımın clıentı ındırıpte nereye kuruyorsun ? şansın varsa razor çalışırda runuo nun zevkini gorursunuz.
ben Xbox360 da netten oyun oynayabılıyorum türk serverlarında oyun çevirilebiliyorda ps3 te böyle bi özellik bulamadım aradım taradım orasınıb urasını krucaladım yınede nete bağlayamadım makınayı bağlanıyormuda bilmiyorum öyle sığır gibi oynuyorum :)
vallahi ps3 ü bilemiyecem ama sağlam bi 5 kişilik ekip ile XBox için yazabiliriz.
Aramachus : UO KR olur ML vede AOS ye olacağını sanmıyorum zaten yenı ek paket geliyor... Ayrıca WoW gibi pc lerde kasan bir oyunu psp ye zor yaparlar anca ps3.Ayrıca UO ya yapıldı dıyelım sen free suncuularda oynayamazsın mecbur OSİ oynarsın kımın clıentı ındırıpte nereye kuruyorsun ? şansın varsa razor çalışırda runuo nun zevkini gorursunuz.

aynen abi run uo daha iyi x) sphere oynanmaz hele türk sphereleri güldürmeyin beni XD
Marlock :
Aramachus : UO KR olur ML vede AOS ye olacağını sanmıyorum zaten yenı ek paket geliyor... Ayrıca WoW gibi pc lerde kasan bir oyunu psp ye zor yaparlar anca ps3.Ayrıca UO ya yapıldı dıyelım sen free suncuularda oynayamazsın mecbur OSİ oynarsın kımın clıentı ındırıpte nereye kuruyorsun ? şansın varsa razor çalışırda runuo nun zevkini gorursunuz.

aynen abi run uo daha iyi x) sphere oynanmaz hele türk sphereleri güldürmeyin beni XD

Haklısın :yes
Run Uo Tabikide :). Ama Elimizde Fazla Kaynak Olmadığı için Yarı Yolda kalıyoruz . ;(
Run uo yu türk spheresinin ileriki zamanı görebilirsiniz giriş devam sonuç bitmiştir run uo yakında türkiyede tamamiyle bitecek o zaman sphere biraz belki canlanır ama ardından zamanla iyi bi atılım yapılmazsa spherennide sonu bu
Run uo bitmez , biterse sphere ın canlanmasına gelince o daha da imkansız ters mantık olmuş. Run uo playerlarının sphere'a gelmesi benim gözümde imkansızdan öte bi durum , tabii her ikisini önceden oynayan çok az istisna vardır.
UO Gibi uzun macrolarla oynanan bir oyun sanmıyorum... Ama olursada Mortal Combat Sub Zero Gibi ilerlemeli bişey olur sanırım :)
ps3 cacık bi konsol ya Olursa Xbox360 a Olsun Gerisi Fasa fiso grafik bakımından Ps3 Xbox360 ın yanında ps2 gibi kalıyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.