Oncelikle Herkeze Merhaba

Su An Benim Websitem+Vps Hazır Tek Eksigim Sphere'dir. Kendime ait yazdıgım sphere'ler bulunuyor ama birisiyle ortak oldugum icin kullanıyor su an o yuzden acmak ıstemıorum varsa benımle anlasacak biri herşeyim hazır tek eksik sphere ve olan birisi benımle anlaşırsa acarız yoksa canınız sagolsun ne diyeyim ben eglence icin acıyorum zaten. hadi kolay gelsin. sayin u-s uyeleri. :)
Aradığını bulabilmen dileğiyle kardeşim ;-)
Np :)
Açılmaktan bıkmayan PvP sunucular, Kapanmaktan bıkmayan PP sunucular, Bir türlü açılamayan Big Project'ler. :huh
Razor : Açılmaktan bıkmayan PvP sunucular, Kapanmaktan bıkmayan PP sunucular, Bir türlü açılamayan Big Project'ler. :huh

:yes:lolxD:muahaha
Razor : Açılmaktan bıkmayan PvP sunucular, Kapanmaktan bıkmayan PP sunucular, Bir türlü açılamayan Big Project'ler. :huh

çok haklısın =)))

Benim Konuyla Ne Alakasi Var ?
ORtaklıgın ne bakımdan ıstedıgınıde belirt

SCP mi
Wb mi
Para bakımındanmı ?

:D

Aradığını bulabilmen gerçekten zor ama yinede umarım bulursun.
Ortak Lık derken para konusunda sorunum yok scritps de tek destek cıkmak mesela akşamları online degilim o bakabılır server'a ?

+100
Hayal aslında ben ortak olabilirdim ama o seviyede degilim benim yazamadıgım ornegin bi sayın Lucretius'un yazabilecegi scriptler var ve ben onlara gore gerideyim.
doğru söylüyorsun sorun orda işte tecrübeli çok kişi var ... Bende ortak olurdum fakat zaten ryser arkadaşımında söylediğinin dışında nete girmiyorum bu aralar öss var öss bitsin büyük projelerim var bir kaç arkadaşla konuşuyorum şuan öss den sonra bizde server açabiliriz ama şuan belli olan bişi yok ... :)
Lucre scpmi yazıyomus O_o hiç duymamıştım

ps: (yazabiliyomus değil, yazıyormus)
Xwerswoodx öss'de başarılar dilerim inşallah istedigin bolumu kazanırsın.

@Localated
Evet bilmiyor muydun?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.