slm arkadaslar su an coqu asaması bitmis ama sozum meclisden dısarı adam gibi adam olan bi scripter bulamadk gelen 3 gun demior bakıyor ve gidiyor :D sorunda yok gitmesinde ama anlamıyoruz yada sunu yapabilirmiyiz diyoruz Tamam kolay diyor sonra bi daha msn de goremiyoruz uzun sureli serverimize gercekden yası basını almıs uo da uzun sure oynamıs ve herseyden zevkini almıs edit basmayan ve basdırmayan :D yenilikci arkadaslar kapımız her zaman size acık. Bu arada Uzun sureli olacak nedeni Vps falan satıyoruz o yuzden kapanma sansı olmayacak yeterki isini bilen birileri olsun. Tesekkur ederiz bu arada

Varsanız [email protected] Beni eklerseniz sevinirim...
@LifeGuard Scripter arıyorsunuz ki ne kadar lira maaş bağlayacaksınız bulacağınız arkadaşa kimse bi karşılığı olmadan bu işi yapacağını sanmıyorum ki sizde mesajınızda belirtmişsiniz ama olurda bulursanız hayırlı olsun derim iyi aramalar aradığın kriterde birini inşallah bulursun (ki bulamassın karşılıksız çalıştıracaksan hayatta bulamassın adam serverini yapar edit fln basar yapanda o olur yıkanda )
Saygılar.
Anladım kardesim saolasın sonucda sunucu acıyoruz ona para veriyoruz bizim amacımız bizimle beraber calısacak bu saatlerini verecek deil Bos zamanlarında ilgilenebilir Ki coqu seyi hazır fazla bir seyi kalmadı kardesce guzelce kaliteli bi oyun oynamak zaten bu isi para icin yapan varsa bence ekmek yiyemez derim ben yanlıs anlamayında bu is icin kimse kimseye tutupta para vermez :d hele su devirde neden mi cunki sizden aldıqı parayla scripter arkadas cok guzel bi sekilde kendi serverini acabilir saten bu kadar da ortalıkda server varken bu biraz daha fazla olur :D server acmanın 40 ytl oldugu su donemde kimse kalkıpda scripter arkadasa 30 lira vermez bu benim gorusum verirsede o samimiyet olmaz arada.Saol ama goruslerin icin cok tesekkurler hatırlattıqın icin.
Not : Bu isi para icin yapan arkadaslar Yazmasınlar lutfen Server bastan yaratılmayacak ufak defek duzenlemeler olacak o kadar.
Bulmanız dilegiyle kolay gelsin !! :)
Başarılar Dilerim Ben Size Her Önünüe Gelene İnanmayın Dedim bknz:Msn
Aradığını Bulman Dileğiyle..
@*Macro*

[Çakma Scripter] ' Yazisini silersen daha iyi olur bence . . .
Hala Bulamadım Yoqmu arkadaslar pwp deil ama rp serverinden anlayan saqlam gercekden dost sadece klavyede deil Reel de de dost arkadaslar arıyoruz İsallah Bulurum :D
inş aradığını bulursun.
HayaL : @*Macro*

[Çakma Scripter] ' Yazisini silersen daha iyi olur bence . . .

Sebep??
daha böle arayanlar varmı 1 senedir girmiyordumda siteye :) bulursun umarım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.