Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
....

Bu konu pachequinho06 tarafından düzenlendi(2011-09-22 05:45, 12 yıl önce)
Silindi
Members
-5
YETER LAN 1 HAFTADIR AYNI KONULAR FARKLI KİŞİLER TARAFINDAN AYNI ŞEKİLDE AÇILIYOR ŞAKAMISIN ARKADAŞIM...
Yo ne aLaka ben Kendım Oqrenmek Istedım yorum yamazsın oLur bıter! oLe dayınLanaraK Lyorum yazma !

sayqı duy yorum yap yoksa cık topıcden alala sana gıren cıka nne !
Silindi
Members
-5
Araştırma yapsana bu konu hakkında kaç tane topic var haberin varmı elimizde bir tane Fenerbahçe varken 2&裟ncisi lazımmı değil niye gereksizlik yapıyorsunki....
Aynı Olan konu
Tıkla

Gereksiz Topic
Gereksiz İnsanın Gereksiz Topici

Bu konu ByTymaron tarafından düzenlendi(2008-06-16 12:09, 15 yıl önce)
@pachequinho06

Biraz forum kurallarını oku.Okumayı bilmiyorsan topic açma arkadaşım.Sağ üstte hayvan gibi arama motoru var.Google'da nasıl arama yapıyorsan burada da aramanı yap.
ByTymaron : YETER LAN 1 HAFTADIR AYNI KONULAR FARKLI KİŞİLER TARAFINDAN AYNI ŞEKİLDE AÇILIYOR ŞAKAMISIN ARKADAŞIM...

Ya şaka gibisin.Bir haftadır böyle topicler açılıyor ve sen çok sabırlı bir şekilde cevap verebiliyorsun :D

Hey manda gözün körmü bir haftadır önüne helen beklentileri soruyor.Paran yok, pulun yok bilgin yok neden soruyon.
Silindi
Novice
2
Bumu sabırlı halim ehueheheheheh
söylüom ! dummy koyma. 2 hafta phleri acık tut sonra kapa ilk hafta tame phsi %80 olsun.! Delayları yüksek tut hersey sade olsun Britain banka static filan koyma pk kale koyma herşeyi sade yap rareler sade olsun gidip servera binek yapma . ilk spawnları aktif etceğin zaman Horse Desert Ostard Lama spawnları koy 1 tane serveri acmadan 1 hafta önce serveri test için aç playerler gelsin buq bulursan fixle al sana rp shard aklımda bu kadarı var .!
Silindi
Journeyman
1
Sexy1 diğer konuları bulamadım silindimi ?? sen oraya post atmıştın adını hatırlamıyorum??? Allah bilir off topic açmışlardır....
GencLer bakın Rahatsız oLuyorsanız Yorum Yazmazsınız sıze zararı nedır hem anLamıyorum Qotunuzu basınızı sallamayın! 2dk adam oLun
Silindi
Members
-5
Sen götüne dikkat ette büyümesin burada büyütücek insan çok baksana sallıya sallıya ne hale geldin gelen çakıyor giden çakıyor... Senin gibi manyaklarda hep beni buluyor akıllısı bulmuyor nerde manyak varsa geliyor @Lucretius yazdıklarım için kusura bakma ama insanında bir sabrı var istediğin kadar uzaklaştırma ve yada banla fark etmez bu site bu adamlarla ayakta durmaz sizinde işleriniz var biliyorum yeni bir u-s hazırlıyorsunuz ama anemon falan en azından biri şu sitede sürekli online olup takip etsin...
Gereksiz Tartisma -1
@ pachequinho06

Sen ne gerizekalı bir adamsın, kullandığın Türkçe yi ... neyse Türkçe bile kullanmıyorsun adam gibi takıl 18 yazmışsın yaşa ama zanletmyiyorum kendini ne sanıyorsun sen git Mesleğini yap ;

Meslek: FutboL - Scpter-Coder-Sphere-web buiLder

Mesleğin buysa sormazsın zaten....
Silindi
Journeyman
1.2
dtuncer : @ pachequinho06

Sen ne gerizekalı bir adamsın, kullandığın Türkçe yi ... neyse Türkçe bile kullanmıyorsun adam gibi takıl 18 yazmışsın yaşa ama zanletmyiyorum kendini ne sanıyorsun sen git Mesleğini yap ;

Meslek: FutboL - Scpter-Coder-Sphere-web buiLder

Mesleğin buysa sormazsın zaten....

euhehehe Meslek Futbol Yazmış FB alt yapıda a-genç oynuyorum, Scpter yazmış o scripter olucak Kendi serverımı zaten kendim hazırlıyorum, Coder yazmış sanırım vb falan demek istemiş yeni Vb öğreniyorum, Sphere yazmış ne alaka anlamadım Web Builder yazmış web builder yok web master var world builder vardır web dersenizde asp iyi biliyorum php dende sadece forumdan çakıyorum... Birkere web master'ların çok iyi türkçe kullanması lazım abuk subuk s=$ a=@ dememesi lazım diye düşünüyorum yaşa gelincede 25.04.1990 doğumluyum burcum boğa kadıköy doğumluyum, başka ne kaldı he birde eski acc demiş ben eski acc'lerimle buraya girersem eğer çok pis g*t ederim beni burada tanıyan çok iyi tanıyor ama nedense senin gibi manyaklarda hep beni buluyor... Neyse ya gereksiz bir tartışma en azıdan ben araştırma yapıyorum ona göre topic açıyorum sen onu bile yapmıyorsun....

off ya yine uzaklaştırma yada ban alıcam sırf gereksiz insanlar yüzünden

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.