Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
ben evden oylesıne bı run uo 1.0 serverı actım vendorlar guzel hersey guzel ama vendorlar hıc bırsey satmıyor bos gorunuyor menuleri ayrıca kapsamlı sekılde gm komutlarını nereden ogrenebılırım aynı anda tum skıllerı 100lemının bır yolu varmı acaba bunları bılemıyorum bıde cantamda ıtem var gosterıyor ama ıtemlar gorunmuyor bazen takılıyor karakter ama vendorlar hareket edıyor yardımcı olursanız sevınırım
Master
59.2997
[set allskills 1000 yaz kendine tıkla skillerin 100 olur. Ötekilerde uo patch ile alakalı.
full patch var 6.0.2.0

ama cantadakı ıtemlar gorunmuyor ama var oldugunu gosterıyor cantanın ustune gelınce anlayamadım bıde yaratık kesınce takılıyor oyunda askıda kalıyor sankı consoldada hata vermıyor
Master
59.2997
Patch 6.0.1.4 te durdurun sonrası hatalı hatta 6.0.1.0 bile olabilir ve patch yaptıktna sonra verdata.mul atmayın uo klasöründe mesela genelde verdatalar ml eşyalarını desteklemiyor ve sorun çıkartıyor
bu arada [set allskills komutu işe yaramadı yok diyor boyle bir komut patchlerı nasıl gerı alabılırım
Master
59.2997
RunUO server kurduktan sonra account adı ve şifre ister o hesapla girdiginden emin ol.
[admin komutu işliyor [props da işliyor ama [set allskills işlemiyor bulunamadı dıyor anlamadım saol bu arada yardımların ıcın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.