Runuoya yeni başladım ve bir server buldum razoru indir tamam her şey iyi fakat patch istiyor 5.0.5 i pachtlemeye çalışıyorum olmuyor hata veriyor, patch dosyasını sil baştan başlat demeyin 10 kere denedim. Nasıl bulabilirim acaba 5.0.5 e kadar patchlenmiş hazır dosya ya da başka yolu var mı ?
Uo ml olması gerek 1 2.si Ultima patchlerini at ondan sonra razordan ip port yaz gir sorun cıkmaz
İşte UOML var zaten pachtlemeye çalışıyorum 5.0.0a da kalıyor hata veriyor uo nun resmi sitesine girin diyor. Girdim baktım patchlerle ilgili bir şey yok. Patchleri nereden indirebilirim direkt olarak UO dosyasının içine atmak için ya da biri upload edebilir mi ?
Aynı Sorundan Muzdaribiz... Bilen Yok Mu Cevabı?
Ultima online kendi sitesinden ultima-setup.1.46.3. 9th A. sürümünü indirin ve kurun. Yalnız sphere serverlarda sorun oluyor fakat runuoda problem yok.
Merhaba,

razorla uo patchlerinin alakası yok, girmek istediginiz runuo sunucunun patch gereksimiyle alakalı.

Eğer ultima online klasöründen bir dosya değiştirildiyse veya yüklendiyse (sphere connectorleri buna en büyük örnek)
patch otomatik iptal edilir, bundandır muhtemelen.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.