merhaba arkadaşlar ben sizde %10 df düşme şansı(ayarlanmış şekilde) ve %50 blessli hooded düşme şansı scripti istiyorum lütfen werirseniz çok ii olur diğer scriptlerdede bven size yardımcı olabilirim gerçektne çok memnun olurum msn adresim: [email protected]
Anlayamadim az daha acik olurmusun ?
df den artifact düşme şansını %10 yapmak ve neiaradan hooded düşme şansında ise %75 cursed %40 blessed yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?
yav oyle demior manyak mısn nesin düzgün anlat onlar ne ? istiyorum diyip geçilmio bu platformda böyle düzgün anlat şunu
BAK CANIM ARKADŞAIM DARK FATHER ADLI YARATIK WARDIRYA BUNDAN ARTİFACT DÜŞER BUNDAN ARTİFACT DÜŞME ŞANSINI %10 YAPMAK İSTİYORUM
2.Sİ NEİRA DİYE BİR CHAMPİON YARATIĞI WARDIR HANİ HOODED GİYEN ELİNDE SİLAH ATA BİNEN Bİ BASECHAMPİON CİNSİNDEN YARATIK,ONUN ÜSTÜNDEKİ SİYAH RENKLİ KAFALIKLI ROBE UN YANİ HOODEDIN %75 CURSED %25 BLESSED DÜŞME ORANINI İSTİYORUM ! (İNŞ. ŞİMDİ ANLARSIN)
bu konuda artık edebılıcek kımse yokmu ? neiradan hooded dusme sans ayarlaması hakkında :utangac1
% 10 ypmk istiosan item= burdakı itemin kısmına ornegin i_artifact,R10 yap 10da 1 dussun % 10 yani. Neira adlı npcden %75 dusurmek ıstıyorsan ayhnen o itema daha demınki gibi R2 ekle %25 dusmesini istedigin itemada mesala item=i_cursed,R4 ekle buda 4de 1 duser yni % 25
Golden sphere server ıcınmı konusuyorsun ? R2 fılan anlamadım
Ya Adamın Konu Açtığı Yere Bakın RunUO.

Dikkat Etmeden niye msj yazıyonuz :)

Bu Forumda RunUo dan anlıyan Tek No@h Var :)

Pek Yardım bulabileceğini sanmıyorum.
Burda Herkez Sphere Taraftarı.
RunUO Türkiyede bunun dökümanı mevcut.
başlıkdaki soruyu bende soruyorum...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.