arkadaşlar runuo server kurmaya calısıorum herseyi indirdim iyi guzel ama serveri acınca world:loading dio world bitince uyarı olarak sole bi yazı gelio neden olduunu anlamadım

Application has generated an exception that could not be handled

Process id=0x984 (2436), Thread id=0xf88 (3976)

Click OK to terminate the application
Click CANCEL to debug the application

ok diince bidaha baslıo server ama worlde geldiinde yine bu cıkıo cancel diince

Registeret JIT debugger is not available. An attempt to launch a JIT debugger with the following command resulted in an error code of 0x2 (2).

cordbg.exe !a 0x986

Click on retry to have the process wait while attaching a debugger manually.
Click on cancel to abort the JIT debug request.

bi yardım edn anlamadm bişi ne eksik
45 Kisi Bakmis 1 Kisi Bile BULAMAMIS size sadece YUH diyorum.

Arkadasim Framenetwork surumun Dusuk. Yukseltirsen Sorun Cozulur ha Olmadi MSN: [email protected]
ps:yardım ediinnnn!!!!
Değil 45 745 kişi baksa yine yardım etmez boş yere yuh çekme.Bu ne biçim topic emreder gibi yardım ediinnnn!!!!töbe töbe.
Yürü be emre abi:D
Yani o bakan 45 kişi bu konu hakkında bilgisiz olamaz mı ?
ki bu forumun çogu sphereci
.NetFramework'un yeni versiyonlarını araştırın. PlayerMobile ile oynama yaptıysanız malesef bütün item ve dünya silinmiştir. Eklediğiniz ve çıkardığınız scriptleri gözden geçirin...
world loading kısmından sonra console ekranında yazanı yazarsanız yardımcı olabilirim.thread numarası ile bi işlem yapamam.arkadasında dediği gibi eger framework ü yükseltirseniz belki düzelebilir fakat benim görüşüm save dosyaları ile ilgili oldugu yönünde.save klasörünü silip baştan deneyebilirsiniz.belki düzelebilir ama eğer olmuyorsa dediğim gibi world loading yazısından sonra konsolda yazanları buraya yazmanız sorunun çözümüne yardımcı olacaktır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.