Öncelikle iyi yakşamlar arkadaşlar safe alan yapmak istiyorum fakat nasıl yapılacağı hakkında bir bilgim yok bana yardımcı olacak varmı acaba rica etsem ?
neyini yapmak istiyorsun anlamadımki? alan olarak ise inside uo, sharpy, axis gibi yardımcı programlar indir.
.region.safe 1

Regionları belliyse bunu yazdığın yer safe olur, Britain, Moonglow vs.

Regionları belli olmayan bir yer için, region belirlemen lazım. Map scriptini biraz incele, oradaki koordinat sistemine bak.
Eğer alan yapmak istiyor isen e-mail adresimi ekle yardımcı olayım scriptsel bi durum ise yardımım sınırlı olur.
ekledim messengerini, beni anlatmak istediginm green acres2 ye safe yapmak istiyorum onu anlatmak istedim sizlere
Bende Kendi Sphere serverimde Zevkine Pvp alanı Vs. Alanlar yapmak İstıorum Ama bi Bilgim yok Yardımcı Olacak Arkdş warsa Sevinirim.
World'lük bilmeniz gerekmektedir bi alanı safe yapcaksanız .region.safe 1 yazmanız yeterlidir ama alan olarak safe yapcaksanız bilginiz yoksa yapamazsınız birisini bulmanız gerekmektedir.
Silindi
Banned
0
degasus18 : ekledim messengerini, beni anlatmak istediginm green acres2 ye safe yapmak istiyorum onu anlatmak istedim sizlere

Oraya gidip,

.region.safe 1 yaz
ya arkadaslar bende i page box tasini koyamiorum koymuo yaziyi yazmio ndn

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.