Arkadaşlar Evimde Kendi Çapımda Sphere 55r4.0.1 Serveri Açtım.. Scrpit Olarak Sorunum Yok Fakat Serverimi SAVELEYEMİYORUM. Yani Consola .save Yazıyorum World Has Been Saved Yazıyor Daha Sora Serverimi Kaptıyorum Tekrar Açtığımda Herşey İlk Haline Dönmüş Oluyor Yani Hiçbirşey Savelenmemiş Yardımcı Olunuz Lütfenn...Şimdiden Teşekkürler
Lushi
Sphere.ini de WorldSave=c:\sphere\save\ kısmı farklı yazıyo olabilir mi ?
Sphere.ini de WorldSave=Save/ Bu Yazıo Yanlışmı?
Benim dediğim gibi yapıp dener misin ? WorldSave=c:\sphere\save\

Tabi belirtilen dizinde aynı isimde bi' save klasörü bulunması şartıyla.
Master
59.2997
// On would save in the background quietly over a longer period of time, and not interrupt the game
// Off would notify "World save has been initiated" and save faster, but pause the game momentarily
SaveBackground=0
Bu rakamın 0 olduğuna emin olun.
Bi Denicem Olur İnşallah Çok Teşekkür Ederimm Bide Mail Adresii Eklerseniz dAha Kolay Anlaşabiliriz .. Mail Adresim [email protected]
Konsola # yazarsanız da save alıyor biliyor muydunuz?

Bir de onu deneyin
Arkadaşlar Serverin Save Almasını Sizin Sayenizde Çok Saolun Ama Bu Sefer Başka Bir sAve Sorunu Yaşıyorum Charlar Savelenmiyor Bide Buna el Atsanız Şimdiden Teşekkürler... Lushi
Sphere ayarlarından AcctFiles=accounts/ böyle olduğundan veya sizin kullanışınız doğru olduğundan emin olun.
Tekrar Teşekkür Ediorum AMa Serveri Açıorum Charlar fElan Herşey sAvelenmiş Charıma 1 kere giriorum çıkıp tekrar Giremeye Çalışınca Your Char Was Blocked Diyor İnşallah Son Sorum oLur Saolun
Senin sphere.ini de baya sorun var galiba default bi' tanesiyle karşılaştırmanı öneririm.
beyler genede save almıo off.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.